Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2012, 09:24

autor: Aver

Wyciekły obrazki koncepcyjne z gry Half-Life 2: Episode Three

Serwis Valve Time dotarł do 32 rysunków koncepcyjnych z gry Half-Life 2: Episode Three. Przedstawiają one nowy wygląd Alyx, Gordona Freemana oraz szkice kilku lokacji.

Nieoficjalny serwis fanowski Valve Time zamieścił na swojej stronie serię 32 obrazków koncepcyjnych z dotąd niezapowiedzianej gry Half-Life 2: Episode Three. Grafiki zostały przesłane „przez anonimowego gościa [naszego serwisu] z nieznanego źródła”.

Wyciekły obrazki koncepcyjne z gry Half-Life 2: Episode Three - ilustracja #1
Rozbity śmigłowiec

Z rysunkami można zapoznać się na stronie Valve Time lub na profilu serwisu na Facebooku. Firma Valve nie potwierdziła autentyczności materiałów, jednak jedna z osób zarządzających serwisem zarzeka się, że są one prawdziwe i zostały opublikowane po dokładnym zbadaniu ich pochodzenia.

Co takiego przedstawiają? Przede wszystkim zmieniony wygląd Alyx Vance i Gordona Freemana, a także ich zupełnie nowe ubrania, wskazujące na Arktykę jako scenerię trzeciego rozszerzenia kultowego tytułu. Ponadto na obrazkach można dostrzec rozbity wśród lodowego krajobrazu śmigłowiec, szkice nowych lokacji w świecie Xen oraz zamieszkujących go obcych stworów.

Wyciekły obrazki koncepcyjne z gry Half-Life 2: Episode Three - ilustracja #2
Świat Xen...
Wyciekły obrazki koncepcyjne z gry Half-Life 2: Episode Three - ilustracja #3
...i jeden z jego mieszkańców

Według informacji podanych przez serwis Valve Time, obrazki koncepcyjne pochodzą z 2008 roku. Fani serii Half-Life mogą więc na razie wstrzymać się z okazywaniem radości z okazji nadchodzącej premiery Episode Three. Nie wiadomo bowiem, czy projekt jest aktualny i czy szkice odpowiadają jego rzeczywistemu wyglądowi.

Wyciekły obrazki koncepcyjne z gry Half-Life 2: Episode Three - ilustracja #4
Alyx Vance i Gordon Freeman (?)