Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2015, 19:08

autor: Góral

Dziś rozpocznie się Wielki Turniej w Hearthstone: Heroes of Warcraft

Popularna karcianka free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft od studia Blizzard Entertainment otrzyma dziś kolejny dodatek, zatytułowany Wielki Turniej. Rozszerzenie wprowadzi m.in. nowe karty i zdolność Inspiracja.

Dziś rozpocznie się Wielki Turniej w Hearthstone: Heroes of Warcraft - ilustracja #1

Hearthstone: Heroes of Warcraft, popularna karcianka free-to-play od studia Blizzard Entertainment, otrzyma dziś kolejny dodatek. Deweloper poinformował na Twitterze, że Wielki Turniej ukaże się po godzinie 19:00. W chwili pisania niniejszej wiadomości rozszerzenie nie jest jeszcze dostępne, więc po prostu najlepiej samemu co jakiś czas sprawdzać, czy możecie już bawić się nowymi elementami. Przypominam bowiem, że główną atrakcją dodatku jest pakiet 132 kart, wprowadzających nowe mechaniki i bohaterów. Ponadto produkcja oferuje zdolność Inspiracja, niedostępną wcześniej planszę oraz nagrody na Arenie. Dla fanów produkcji z pewnością jest to zakup obowiązkowy. Wielki Turniej możecie nabyć za prawdziwe pieniądze albo za złoto zdobyte w grze.

Hearthstone: Heroes of Warcraft w skrócie:
  • Gatunek: karcianka free-to-play
  • Deweloper: Blizzard Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PC, iOS, Android
  • Inne: dziś premiera dodatku Wielki Turniej

Hearthstone: Heroes of Warcraft to jedna z popularniejszych produkcji free-to-play i najbardziej dochodowa gra w gatunku karcianek. Niedawno okazało się, że tytuł generuje miesięcznie aż 20 milionów dolarów przychodu. Tego typu sumy Blizzard Entertainment inkasuje dzięki licznej społeczności. Ostatnie dane z maja bieżącego roku mówią o ponad 30 milionach zarejestrowanych użytkowników.

Tytuł swoją popularność zawdzięcza m.in. prostocie. Gra jest bowiem bardzo przystępna dla nowych użytkowników i do dobrej zabawy nie jest wymagana znajomość karcianek. Co ciekawe, deweloper zastanawia się już jak utrzymać ten stan rzeczy, gdyż wraz z kolejnymi dodatkami projekt staje się coraz bardziej skomplikowany. Niewykluczone, że w przyszłości firma będzie usuwać niektóre karty.

Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępny jest obecnie na komputerach PC, tabletach oraz smartfonach działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android i iOS.