Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2013, 13:21

autor: Góral

Dziś poznamy datę premiery konsoli Xbox One?

Na twitterowych profilach kilku oddziałów sieci sklepów GAME zamieszczono informację głoszącą, że dziś firma Microsoft ujawni datę premiery konsoli Xbox One. Niestety koncern z Redmond nie ustosunkował się jeszcze do tych doniesień.

W sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że jeszcze dzisiaj poznamy oficjalną datę premiery konsoli Xbox One. Wiadomość została ujawniona na Twitterze przez kilka oddziałów angielskiej sieci sklepów z GAME (Boxpark, Ilford i Grimsby).

Dziś poznamy datę premiery konsoli Xbox One?
Dziś poznamy datę premiery konsoli Xbox One?

Jeżeli informacje te są prawdziwe, to w ciągu najbliższych godzin Microsoft powinien ujawnić w końcu datę premiery swojego nowego urządzenia, o której mówi się już od dawna. Ostatnie plotki pojawiły się przy okazji opublikowania regulaminu promocji „Xbox One - Every Two Minutes”, zorganizowanej przez firmę Pepsi-Cola Company. Według nich konsola ukaże się pod koniec listopada. Natomiast wcześniej sugerowano debiut na początku tego miesiąca (8 listopada). Miejmy nadzieję, że koncern faktycznie rozwieje dzisiaj wszystkie wątpliwości.

Obecnie możemy być pewni dwóch rzeczy. Sprzęt na pewno nie trafi na polski rynek w tym roku i zadebiutuje tylko w 13 krajach (Australia, Austria, Brazylia, Kanada, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Meksyk, Hiszpania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Nową Zelandia) w listopadzie. Gracze z innych państw poczekają do przyszłego roku. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o dzisiejszej informacji mówiącej o podkręceniu procesora konsoli i oddaniu jej finalnej wersji do seryjnej produkcji.

Dziś poznamy datę premiery konsoli Xbox One? - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.