Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2013, 13:05

autor: Góral

Xbox One - premiera nastąpi pod koniec listopada?

Regulamin nowej promocji firmy Pepsi-Cola Company zawiera podpunkt mówiący o premierze konsoli Xbox One późnym listopadem. Niestety po raz kolejny nie mamy do czynienia z oficjalnym komunikatem koncernu Microsoft.

Kilka dni temu informowaliśmy o wycieku dokumentu jednej z amerykańskich sieci sklepów, według którego premiera konsoli Xbox One odbędzie się 8 listopada bieżącego roku. Dzisiaj mamy kolejne informacje na ten temat, jednak nie pokrywają się one z wcześniejszymi doniesieniami.

Xbox One zadebiutuje w 13 krajach. - Xbox One - premiera nastąpi pod koniec listopada? - wiadomość - 2013-09-01
Xbox One zadebiutuje w 13 krajach.

Źródłem najnowszych informacji jest regulamin promocji „Xbox One - Every Two Minutes”, którą organizuje firma Pepsi-Cola Company. Jeden z fragmentów dokumentu zawiera następującą treść:

„Premiera konsoli Xbox One zaplanowana jest na późny listopad, zatem pierwsza wysyłka nagród może się opóźnić…”

Niestety koncern Microsoft nie ustosunkował się do tych doniesień. Wcześniejsze plotki również nie zostały ani zdementowane, ani potwierdzone. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i spokojnie czekać na oficjalny komunikat.

Fragment regulaminu głoszący premierę konsoli Xbox One pod koniec listopada. - Xbox One - premiera nastąpi pod koniec listopada? - wiadomość - 2013-09-01
Fragment regulaminu głoszący premierę konsoli Xbox One pod koniec listopada.

Obecnie jedyną pewną informacją jest ta, że Xbox One zadebiutuje w listopadzie w 13, a nie w 21 krajach jak zakładano na początku. Dodatkowo warto wspomnieć, że do europejskich egzemplarzy urządzenia dołączana będzie gra FIFA 14 w cyfrowej wersji. Niestety polski debiut konsoli nastąpi dopiero w przyszłym roku.