Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 27 lipca 2012, 11:40

Dziś otwarcie Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012

Szybciej, wyżej, dalej – Londyn 2012 to doskonała rozrywka dla całej rodziny, przy której można poznać kulisy wielkiej sportowej imprezy – Igrzysk Olimpijskich, oraz aktywnie spędzić wolny czas, rozwijając swoje umiejętności.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W piątek, 27 lipca o godz. 22:00 (czasu polskiego) rozpocznie się ceremonia otwarcia największego i najstarszego sportowego święta - Igrzysk Olimpijskich. Przez najbliższe 17 dni zawodnicy z całego świata będą rywalizować o złote medale i nieprzemijającą sławę. Ty również możesz się włączyć do tej walki dzięki grze Londyn 2012 – Oficjalna Gra Igrzysk Olimpijskich!

Igrzyska Olimpijskie zmieniały się przez tysiąclecia, ale jedno pozostawało niezmienne – pasja, marzenia, rywalizacja, bohaterowie oraz chwile, które zostaną zapamiętane na zawsze. Obecnie, kiedy konsola i PC stały się centrum domowej rozrywki, emocjonujący świat Igrzysk Olimpijskich przenosi się w sam środek Twojego domu. Od teraz sam możesz tworzyć i przeżyć swoje niezapomniane sportowe momenty chwały, radości i zwycięstwa dzięki grze Londyn 2012.

Dziś otwarcie Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 - ilustracja #1
Londyn 2012 – Oficjalna Gra Igrzysk Olimpijskich

W grze Londyn 2012 można zmierzyć się z rywalami w ponad 45 konkurencjach, które dzięki realistycznemu odwzorowaniu znakomicie oddają ducha Igrzysk Olimpijskich.

Dodatkowe emocje, większe wyzwania i satysfakcję ze zdobycia złotego medalu zapewnią kontrolery ruchu PlayStation Move oraz Kinect na Xbox 360, po raz pierwszy dostępne w grach olimpijskich.

Dzięki trybom rozgrywki dla wielu graczy można stać się częścią drużyny i wraz z przyjaciółmi sprawdzić swoje umiejętności i szanse na złoty medal, świetnie wypełniając czas na imprezie. Internetowa klasyfikacja zawodników umożliwi graczom porównanie swoich wyników z osiągnięciami zawodników z całego świata, a także pozwoli zdobywać punkty dla Twojego kraju w międzynarodowym rankingu kadr.

Szybciej, wyżej, dalej – Londyn 2012 to doskonała rozrywka dla całej rodziny, przy której można poznać kulisy wielkiej sportowej imprezy – Igrzysk Olimpijskich, oraz aktywnie spędzić wolny czas, rozwijając swoje umiejętności.

Gra Londyn 2012 – Oficjalna Gra Igrzysk Olimpijskich dostępna jest w sklepach w cenie 219,99 zł w wersji na konsole Xbox 360 Kinect oraz PlayStation 3 Move oraz w cenie 99,99 zł na komputery PC.