Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2021, 13:30

Dying Light: Platinum Edition pojawiło się w Microsoft Store z datą premiery

W Microsoft Store pojawiła się karta Dying Light – Edycji platynowej. Ma to być kolejne specjalne wydanie produkcji studia Techland, którego datę premiery wyznaczono na 27 maja. Według opisu, w paczce, prócz samej gry, znajdą się 4 rozszerzenia i 17 pakietów skórek.

Okres oczekiwania na Dying Light 2 może się nieco dłużyć. Wygląda jednak na to, że wkrótce na rynku pojawi się coś, co może go umilić. W Microsoft Store pojawiła się bowiem karta Dying Light – Edycji platynowej. Zgodnie z oficjalnym opisem, będzie to kolejne już specjalne wydanie pierwszoosobowej gry akcji z 2015 roku od studia Techland. W jego skład, prócz samej gry, wejdzie całe mnóstwo atrakcji, dzięki którym historia o przetrwaniu w fikcyjnym mieście Harran opanowanym przez zombie będzie kompletna jak nigdy wcześniej. Pełen spis dodatków znajdziecie poniżej.

Zawartość Dying Light – Edycji platynowej

 1. Dying Light
 2. Dying Light: The Following
 3. Dying Light: Horda Bozaka
 4. Kuchnia i magazyn – dwie dodatkowe strefy kwarantanny
 5. Pakiet Ultimate Survivor
 6. Pakiet skórek Crash Test
 7. Dying Light: Hellraid
 8. Ogromna kolekcja skórek i broni (pakiety 5th Anniversary, Harran Ranger, Gun Psycho, Volatile Hunter, White Death, Vintage Gunslinger, Rais Elite, Godfather, Harran Inmate, Retrowave, SHU Warrior, Volkan Combat Armor, Classified Operation, Viking: Raiders of Harran, Harran Tactical Unit)

Dying Light – Edycja platynowa ma mieć swoją premierę 27 maja, czyli już w najbliższy czwartek. Niestety, cena zestawu nie jest jak na razie znana.

 1. Oficjalna strona gry Dying Light
 2. Recenzja gry Dying Light - poważniejsze, lepsze i ładniejsze Dead Island
 3. Dying Light – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej