Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2018, 19:41

autor: Vergil

Dying Light 2 zostanie zapowiedziane na targach E3?

Według anonimowych informatorów firma Techland pracuje obecnie nad drugą odsłoną cyklu Dying Light. Co więcej, w produkcji ma się znajdować jeszcze jeden duży projekt wrocławskiego studia.

Po ponad trzech latach od premiery Techland nieustannie rozwija Dying Light; dość powiedzieć, że jeszcze w tym roku produkcja doczeka się samodzielnego dodatku zatytułowanego Bad Blood, skoncentrowanego na multiplayerowej rozgrywce. Michałowi Królowi z serwisu Graczpospolita udało się jednak ustalić, że firma pracuje również nad jej pełnoprawną kontynuacją, która zostanie oficjalnie zapowiedziana w trakcie tegorocznych targów E3. Co więcej, studio podobno tworzy jeszcze jeden duży tytuł.

Powołując się na anonimowe i niezależne źródła, serwis informuje, że obecnie ekipa Techlandu jest pochłonięta pracą nad zwiastunem Dying Light 2, który przywiezie ze sobą do Los Angeles. Król podpytał oczywiście o możliwość implementacji trybu battle royale w tym projekcie. Choć zdaniem jego informatorów jest to „bardzo prawdopodobne”, wszystko okaże się po premierze Bad Blood – rozszerzenie ma dopiero pokazać, jak zmagania tego typu sprawdzają się w uniwersum Dying Light.

Po trzech latach od premiery Dying Light wciąż żyje i ma się dobrze. Czy tegoroczne targi E3 przyniosą zapowiedź jej kontynuacji? - Dying Light 2 zostanie zapowiedziane na targach E3? - wiadomość - 2018-05-24
Po trzech latach od premiery Dying Light wciąż żyje i ma się dobrze. Czy tegoroczne targi E3 przyniosą zapowiedź jej kontynuacji?

A co z kolejnym projektem Techlandu? Cóż, w tym przypadku nie wiemy niestety zbyt wiele poza tym, że nie jest to Hellraid (który podobno „został definitywnie skasowany”). Istnieje szansa, że będzie to kolejna gra spod szyldu Call of Juarez, aczkolwiek redaktor „nie uzyskał pewnej i jednoznacznej odpowiedzi”. To ostatnie jest o tyle prawdopodobne, że niedawno firma przejęła prawa do marki z rąk Ubisoftu.

Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z firmą Techland, ale do chwili publikacji tego newsa przedstawiciele wrocławskiego dewelopera pozostawali nieosiągalni.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Techland

Ostatnia aktualizacja: 2018-05-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach