Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2018, 20:18

autor: Vergil

Zwiastun i data premiery Far Cry 5: Hours of Darkness

Hours of Darkness - pierwszy dodatek do Far Cry 5, który zabierze nas w podróż do ogarniętego wojną Wietnamu - doczekał się zwiastuna i daty premiery. DLC będzie można sprawdzić na początku przyszłego miesiąca.

Opublikowano zwiastun i ujawniono datę premiery pierwszego z trzech rozszerzeń do Far Cry 5. Dodatek zatytułowany Hours of Darkness (Mroczne godziny) trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste 5 czerwca. Posiadacze przepustki sezonowej otrzymają ten add-on za darmo, natomiast pozostali gracze będą musieli na niego wydać 11,99 dolarów (w przeliczeniu około 44 złote).

Głównym bohaterem Far Cry 5: Hours of Darkness będzie znany z podstawowej wersji gry Wendell „Red” Redler, który trafi do ogarniętego wojną Wietnamu i znajdzie się za linią wroga; jego zadaniem będzie nie tylko ucieczka z tego miejsca, lecz także wydarcie przyjaciół z rąk Wietkongu. Po ukończeniu głównej przygody zostaną odblokowane dwa dodatkowe tryby gry. W pierwszym z nich, czyli Survivor Mode, będziemy musieli dokonać tego wszystkiego ze znacznie ograniczonymi zasobami; natomiast w drugim, czyli Action Movie Mode, będziemy mogli siać pożogę niczym Sylvester Stallone czy Arnold Schwarzenegger w kultowych filmach akcji z lat osiemdziesiątych. Warto odnotować, że od dzisiaj w podstawowej wersji gry są dostępne elementy oparte na wietnamskich motywach.

Wietnamska dżungla pozwala poczuć się niczym prawdziwy Predator. - Zwiastun i data premiery Far Cry 5: Hours of Darkness - wiadomość - 2018-05-25
Wietnamska dżungla pozwala poczuć się niczym prawdziwy Predator.

A co z pozostałymi dodatkami? Lost on Mars, czyli Marsjańska pułapka, ma zadebiutować w lipcu; Dead Living Zombies, czyli Do licha, zombie!, ma natomiast trafić do sprzedaży w sierpniu. Więcej na ich temat przeczytacie w naszej wcześniejszej wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Far Cry 5
  2. Recenzja gry Far Cry 5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach