Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2022, 09:52

autor: Adam Adamczyk

Dying Light 2 - wkrótce patch 1.5 i rozdział A Huntress and a Hag

Do Dying Light 2 nadchodzi aktualizacja 1.5 i drugi rozdział, który wprowadzi nową postać i zadania z nią związane. Zawartość będzie darmowa.

źródło: Steam | Dying Light 2 Stay Human

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników Dying Light 2. W programie „At The Fish Eye” w serwisie YouTube twórcy zapowiedzieli, że przy okazji aktualizacji 1.5, do gry trafi dodatek o nazwie „A Huntress and a Hag”. Wprowadzi on nową postać - tajną agentkę Shen Xiu, i związane z nią zadania do wykonania. Całość będzie oczywiście darmowa i powinna zostać udostępniona w przeciągu kilku następnych tygodni. Więcej szczegółów na temat Shen Xiu jak i nadchodącej aktualizacji otrzymamy wkrótce.

Warto dodać, że będzie to tzw. drugi rozdział rozwoju gry; pierwszy zatytułowany „In the Footsteps of a Nightrunner” otrzymaliśmy w czerwcu z okazji aktualizacji 1.4. Zawierał on misje, nagrody i próby czasowe. Wprowadził również pewne aspekty gier typu live-service, ponieważ gracze mogli podejmować nowe dzienne i tygodniowe wyzwania, aby zdobyć różne bonusy.

Dalszy rozwój Dying Light 2

Studio pracuje też nad pierwszym fabularnym dodatkiem DLC. Pierwotnie miał on pojawić w czerwcu, jednak deweloper przesunął jego datę premiery, która obecnie spodziewana jest na wrzesień, o czym już pisaliśmy.

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej