Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 grudnia 2011, 19:55

Dwunasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie

Rozpoczął się dwunasty dzień największej tegorocznej wyprzedaży na Steamie. Szczegóły dotyczące dzisiejszej oferty specjalnej znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Właśnie rozpoczął się dwunasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie, która zakończy się już za dwa dni. Poza zniżkami na poszczególne tytuły, przeceniono także tradycyjnie całe katalogi gier poszczególnych producentów i dystrybutorów.

Dwunasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #1

Podobnie jak wczoraj, kupujący mogą wybierać z przeszło dwudziestu objętych promocją gier. Dużą gratką dla miłośników GTA może być wyprzedaż tytułów z serii, narzekać nie powinni też miłośnicy RTS-ów, którzy mogą zakupić gry z cyklu Command & Conquer. Ze sporym upustem nabędziemy też Fallouta: New Vegas oraz Magic: The Gathering — Duels of the Planeswalkers 2012, przenoszącego na ekrany komputerów popularną kolekcjonerską karciankę. Jeżeli nie boimy się wyzwań i nie mieliśmy okazji kupić czwartego zestawu Humble Bundle, zawsze możemy zdecydować się na nagradzanego i popularnego Super Meat Boy`a.

Dwunasty dzień świątecznej wyprzedaży na Steamie  - ilustracja #2

Świąteczna wyprzedaż na Steamie, oferta specjalna na 30 grudnia:

Gry z serii Command & Conquer:

Gry z serii Grand Theft Auto

Gry z serii Puzzle Agent:

Oferty z każdego dnia obowiązują dodatkowo przez cztery kolejne godziny po premierze nowych.

Przypominamy też, że poza indywidualnymi ofertami, obniżono również ceny większości gier z katalogów poszczególnych producentów. Tytuły takich wydawców jak Rockstar, Activison, Square-Enix, Sega, LucasArts, Capcom, Paradox Interactive, 2K, Valve, Paradox Interactive, 1C czy THQ zostały przecenione od 20 do nawet 90 procent.