Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 lutego 2018, 20:52

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Drugi sezon serialu Jessica Jones na nowym zwiastunie

Doczekaliśmy się nowego zwiastuna zaplanowanego na marzec drugiego sezonu serialu Jessica Jones. Tym razem twórcy zdradzili, jakie wątki zostaną poruszone w kolejnych przygodach pani detektyw.

Drugi sezon serialu Jessica Jones na nowym zwiastunie - ilustracja #1

Netflix opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu serialu Jessica Jones zaplanowanego na 8 marca. W kontynuacji przygód superbohaterki, która postanowiła porzucić dawny „zawód” i otworzyła własną agencję detektywistyczną, będziemy śledzić „najbardziej osobistą sprawę w jej karierze”. Z opublikowanego materiału wynika, że poruszone zostaną wątki z przeszłości, w tym przeprowadzane na niej eksperymenty oraz wypadek, w którym zginęła rodzina pani detektyw. Całość zapowiada się równie ciekawie co pierwszy sezon, więc zdecydowanie jest na co czekać.

Przypominamy, że pierwszy sezon Jessiki Jones zadebiutował w listopadzie 2015 roku i został ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Serial nie jest typową superbohaterską produkcją opowiadającą o walce dobrych gości z tymi złymi. Zamiast tego twórcy stworzyli kryminał o gęstym klimacie, w którym nie brakuje przygnębiających momentów. Ot, taki Marvel dla dorosłych. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to warto nadrobić zaległości przed premierą drugiego sezonu.