Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2016, 07:11

autor: Góral

Drugi dzień promocji Cyfrowe Szaleństwo Cenowe w Sklepie Gry-OnLine.pl (m.in. Sid Meier's Civilization i Naruto)

W Sklepie Gry-OnLine.pl rozpoczął się drugi dzień wyprzedaży Cyfrowe Szaleństwo Cenowe, w której obecnie można nabyć m.in. gry z serii Sid Meier's Civilization, a także inne tytuły, w tym Enslaved Premium Edition i Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution.

Rozpoczął się drugi dzień promocji Cyfrowe Szaleństwo Cenowe w Sklepie Gry-OnLine.pl. Zanim przejdziemy do wymienienia poszczególnych ofert, przypominamy najpierw, że te z dnia wczorajszego obowiązują jeszcze do końca soboty, a jutro pojawi się kolejna porcja przecen. Cała akcja potrwa do 17 maja.

W drugim dniu wyprzedaży można przede wszystkim nabyć gry z serii Sid Meier's Civilization, w tym Sid Meier's Civilization V za niecałe 9 zł. Dodatkowo da się załapać na Enslaved Premium Edition czy też Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Kilka pozostałych ofert znajdziecie poniżej, a po więcej odsyłamy na stronę akcji.

Drugi dzień promocji Cyfrowe Szaleństwo Cenowe w Sklepie Gry-OnLine.pl (m.in. Sid Meier's Civilization i Naruto) - ilustracja #1

Wybrane oferty promocji Cyfrowe Szaleństwo Cenowe:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.