Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2015, 20:08

autor: Góral

Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet

Studio Media Molecule pochwaliło się nowym materiałem wideo, na którym dwóch deweloperów omawia różne aspekty i prezentuje fragmenty rozgrywki z powstającej gry Dreams.

Zapowiedziana podczas tegorocznych targów E3 gra Dreams od studia Media Molecule, doczekała się nowego materiału wideo, na którym Alex Evans (dyrektor techniczny) oraz Mark Healey (dyrektor kreatywny) opowiadają o powstającej grze. Oczywiście na prezentacji nie mogło zabraknąć też rozgrywki, która wygląda intrygująco i uroczo. Akcja produkcji rozgrywa się bowiem w świecie snów, na który możemy wpływać modyfikując i tworząc rozmaite elementy. Wydaje się też, że z produkcji faktycznie wylewać będzie się senny klimat, ale najlepiej ocenicie to sami, wciskając przycisk play na odtwarzaczu powyżej. Dreams zmierza na konsolę PlayStation 4 i ukaże się w przyszłym roku. Nie znamy dokładnego terminu premiery, ale wiemy już, że przed oficjalnym debiutem odbędą się beta testy.

Przy okazji dzisiejszego nagrania, opublikowano także kilka nowych grafik (screeny i szkice koncepcyjne), które prezentujemy poniżej.

Dreams faktycznie wygląda jak gra ze snów. - Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - wiadomość - 2015-10-27
Dreams faktycznie wygląda jak gra ze snów.
Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - ilustracja #2

Media Molecule to brytyjski deweloper, znany przede wszystkim z serii platformówek LittleBigPlanet. Studio zostało założone w 2006 roku przez Marka Healeya, Alexa Evansa, Davida Smitha i Kareema Ettouneya, którzy pracowali wcześniej w Lionhead Studios. Firma została wykupiona przez koncern Sony w 2010 roku.

Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - ilustracja #3
Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - ilustracja #4
Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - ilustracja #5
Dreams - zobacz gameplay z nowej gry twórców LittleBigPlanet - ilustracja #6

Ostatnia aktualizacja: 2015-10-27

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Dreams

Dreams