Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2012, 15:02

autor: Hed

Drakensang Online ma 9 milionów kont. Gra wyszła z fazy beta

Drakensang Online wyszedł z fazy beta, podczas której dorobił się 9 milionów kont. Firma Bigpoint zachęca graczy do ponownego sprawdzenia gry – podobno jest ona teraz czterokrotnie większa niż przed rokiem.

Drakensang Online ma 9 milionów kont. Gra wyszła z fazy beta - ilustracja #1
Drakensang Online ma 9 milionów kont.

Gra Drakensang Online wyszła z fazy beta, w której gracze utworzyli w sumie 9 milionów kont. O dużej popularności tytułu poinformowała firma Bigpoint. Z tej okazji producenci tytułu szykują wiele atrakcji dla jej fanów i zapewniają, że warto sprawdzić ją ponownie. W ciągu roku świat Drakensang Online rozrósł się czterokrotnie i otrzymał dziesiątki aktualizacji. W dalszym ciągu produkcja jest dostępna w systemie free-to-play i z poziomu przeglądarki.

Początki Drakensang Online opisywaliśmy we wrześniu ubiegłego roku w krótkiej zapowiedzi. Już wtedy gra robiła pozytywne wrażenie i chociaż nie była niczym szczególnym, mogła spodobać się niewymagającym graczom. Teraz produkcja firmy Bigpoint ma znacznie więcej do zaoferowania. Niedawna aktualizacja wprowadziła nowy kontynent Atlantyda, a wraz z nim wielu przeciwników i bossa Gorga, którego zresztą pokazano w poniższym zwiastunie.

Drakensang Online to sieciowa kontynuacja serii solowych gier RPG, w której zmieniło się wiele. Producent tytułu zrezygnował z licencji na uniwersum Das Schwarze Auge i stworzył własny świat. Sama rozgrywka stała się szybsza i przypomina Diablo. Lekki styl zabawy doskonale pasuje do charakteru gry. W przeglądarkowego Drakensang Online można grać bezpłatnie – pewne elementy są jednak dostępne za mikropłatności. Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie tytułu.

  1. Oficjalna strona Drakensang Online