Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2012, 15:02

autor: Hed

Drakensang Online ma 9 milionów kont. Gra wyszła z fazy beta

Drakensang Online wyszedł z fazy beta, podczas której dorobił się 9 milionów kont. Firma Bigpoint zachęca graczy do ponownego sprawdzenia gry – podobno jest ona teraz czterokrotnie większa niż przed rokiem.

Drakensang Online ma 9 milionów kont. Gra wyszła z fazy beta - ilustracja #1
Drakensang Online ma 9 milionów kont.

Gra Drakensang Online wyszła z fazy beta, w której gracze utworzyli w sumie 9 milionów kont. O dużej popularności tytułu poinformowała firma Bigpoint. Z tej okazji producenci tytułu szykują wiele atrakcji dla jej fanów i zapewniają, że warto sprawdzić ją ponownie. W ciągu roku świat Drakensang Online rozrósł się czterokrotnie i otrzymał dziesiątki aktualizacji. W dalszym ciągu produkcja jest dostępna w systemie free-to-play i z poziomu przeglądarki.

Początki Drakensang Online opisywaliśmy we wrześniu ubiegłego roku w krótkiej zapowiedzi. Już wtedy gra robiła pozytywne wrażenie i chociaż nie była niczym szczególnym, mogła spodobać się niewymagającym graczom. Teraz produkcja firmy Bigpoint ma znacznie więcej do zaoferowania. Niedawna aktualizacja wprowadziła nowy kontynent Atlantyda, a wraz z nim wielu przeciwników i bossa Gorga, którego zresztą pokazano w poniższym zwiastunie.

Drakensang Online to sieciowa kontynuacja serii solowych gier RPG, w której zmieniło się wiele. Producent tytułu zrezygnował z licencji na uniwersum Das Schwarze Auge i stworzył własny świat. Sama rozgrywka stała się szybsza i przypomina Diablo. Lekki styl zabawy doskonale pasuje do charakteru gry. W przeglądarkowego Drakensang Online można grać bezpłatnie – pewne elementy są jednak dostępne za mikropłatności. Więcej dowiecie się na oficjalnej stronie tytułu.

  1. Oficjalna strona Drakensang Online
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.