Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2018, 18:14

autor: Góral

Dragon Ball FighterZ - Bandai Namco pyta fanów gry o opinie

Firma Bandai Namco, wydawca bijatyki Dragon Ball FighterZ, opublikowała ankietę na temat tej produkcji. Dokument dostępny jest w języku polskim.

26 stycznia na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych ukazała się bijatyka Dragon Ball FighterZ. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta przez media i momentalnie okazała się sporym sukcesem komercyjnym. Firma Bandai Namco postanowiła jednak jeszcze popytać graczy, co sądzą na temat najnowszej gry. W udostępnionej ankiecie poruszane są m.in. kwestie związane z ulubionymi elementami oraz tymi, które udały się najmniej. Wydawcę interesują również szczegóły związane z dodatkami, lokalizacją projektu czy też sposobu jego nabycia (pre-ordery, cyfrowa dystrybucja, wersja pudełkowa itd.) oraz czynniki przekonujące do zakupu. Co ciekawe, ankieta została opublikowana w kilku językach, w tym i polskim. Jeżeli więc graliście w Dragon Ball FighterZ i chcecie się podzielić z wydawcą kilkoma informacjami, to zachęcamy do wypełnienia formularza:

Dragon Ball FighterZ - Bandai Namco pyta fanów gry o opinie - ilustracja #1

Dragon Ball FighterZ wyprodukowało uznane studio Arc System Works, które jak mało kto zna się na bijatykach. Deweloper stanął na wysokości zadania i dostarczył kawał naprawdę porządnej produkcji, która może się spodobać nie tylko fanom mangi i anime Dragon Ball. Z wszystkimi szczegółami produkcji zapoznacie się w naszej recenzji, ale pisząc w skrócie, jest to bardzo przystępne i widowiskowe mordobicie, które jednocześnie ma sporo do zaoferowania wyjadaczom. Deweloperzy doskonale oddali klimat oryginału, m.in. dzięki niesamowitej oprawie graficznej.

Produkcję kupicie w wersji na PC-ty za około 200 zł i 235 zł w przypadku konsolowego wydania – szczegóły znajdziecie w ramce obok.