Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2019, 14:49

autor: Laty

Dr Disrespect: każdy powyżej 13 roku życia grający w Fortnite ma problemy psychiczne

Doc powraca w wielkim stylu – tym razem nie tylko po raz kolejny odinstalował Fortnite, ale też obraził każdego, kto w niego gra i ma powyżej 13 lat. Czy to będzie koniec jego przygody z tą grą?

Funfact na dziś – Doc zanim został popularnym streamerem pracował dla studia odpowiedzialnego za Call of Duty: Advanced Warfare - Dr Disrespect: każdy powyżej 13 roku życia grający w Fortnite ma problemy psychiczne - wiadomość - 2019-11-07
Funfact na dziś – Doc zanim został popularnym streamerem pracował dla studia odpowiedzialnego za Call of Duty: Advanced Warfare

Show Dr Disrespecta jest niepowtarzalne. Nasz ulubieniec słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, burzliwej osobowości i wyglądu rodem z lat 80-tych, został również samozwańczym mistrzem gier komputerowych. Nie da się ukryć, że nie jest on największym fanem Fortnite, ale często zmusza się, żeby w niego zagrać podczas „Triple Threat Challenge” – wyzwania, w którym musi wygrać 3 rozgrywki w grach typu battle royale. Wczoraj podczas jednej z rund streamer został w ostatniej strefie sam na sam z innym graczem. Niestety miał niską ilość HP, więc gdy strefa całkowicie się zamknęła, Dr Disrespect nie miał najmniejszych szans na zwycięstwo, tym bardziej że został bez jakichkolwiek przedmiotów leczących w swoim ekwipunku.

Nie trzeba było długo czekać na jego reakcję. Po przegranej natychmiast odpalił menadżera zadań, ze słowami „zabierz mnie ku*wa z tej pieprzonej, głupiej gry” – chwilę później strzelanka była już odinstalowana. Nie obyło się również bez przekazu do społeczności Fortnite’a:

Jeśli grasz w Fortnite mając powyżej 13 lat, to masz problemy psychiczne, coś z Tobą nie tak, obudź się! – wykrzyczał do widzów na swoim streamie.

Rozgrywkę wraz z dalszą częścią opisywanego „show” możecie zobaczyć na tym filmiku:

A na końcu komunikat do wszystkich, którzy uwielbiali oglądać jego przygody w Fortnite – nie przejmujcie się! Doc niejednokrotnie odinstalowywał tę grę na swoich streamach i za każdym razem do niej wracał, możemy być prawie pewni, że tym razem będzie podobnie. Chociaż po tak płomiennej przemowie, może zrobić sobie dłuższą przerwę od tego nieszczęsnego battle royale’a.