Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2019, 14:49

autor: Laty

Dr Disrespect: każdy powyżej 13 roku życia grający w Fortnite ma problemy psychiczne

Doc powraca w wielkim stylu – tym razem nie tylko po raz kolejny odinstalował Fortnite, ale też obraził każdego, kto w niego gra i ma powyżej 13 lat. Czy to będzie koniec jego przygody z tą grą?

Funfact na dziś – Doc zanim został popularnym streamerem pracował dla studia odpowiedzialnego za Call of Duty: Advanced Warfare - Dr Disrespect: każdy powyżej 13 roku życia grający w Fortnite ma problemy psychiczne - wiadomość - 2019-11-07
Funfact na dziś – Doc zanim został popularnym streamerem pracował dla studia odpowiedzialnego za Call of Duty: Advanced Warfare

Show Dr Disrespecta jest niepowtarzalne. Nasz ulubieniec słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, burzliwej osobowości i wyglądu rodem z lat 80-tych, został również samozwańczym mistrzem gier komputerowych. Nie da się ukryć, że nie jest on największym fanem Fortnite, ale często zmusza się, żeby w niego zagrać podczas „Triple Threat Challenge” – wyzwania, w którym musi wygrać 3 rozgrywki w grach typu battle royale. Wczoraj podczas jednej z rund streamer został w ostatniej strefie sam na sam z innym graczem. Niestety miał niską ilość HP, więc gdy strefa całkowicie się zamknęła, Dr Disrespect nie miał najmniejszych szans na zwycięstwo, tym bardziej że został bez jakichkolwiek przedmiotów leczących w swoim ekwipunku.

Nie trzeba było długo czekać na jego reakcję. Po przegranej natychmiast odpalił menadżera zadań, ze słowami „zabierz mnie ku*wa z tej pieprzonej, głupiej gry” – chwilę później strzelanka była już odinstalowana. Nie obyło się również bez przekazu do społeczności Fortnite’a:

Jeśli grasz w Fortnite mając powyżej 13 lat, to masz problemy psychiczne, coś z Tobą nie tak, obudź się! – wykrzyczał do widzów na swoim streamie.

Rozgrywkę wraz z dalszą częścią opisywanego „show” możecie zobaczyć na tym filmiku:

A na końcu komunikat do wszystkich, którzy uwielbiali oglądać jego przygody w Fortnite – nie przejmujcie się! Doc niejednokrotnie odinstalowywał tę grę na swoich streamach i za każdym razem do niej wracał, możemy być prawie pewni, że tym razem będzie podobnie. Chociaż po tak płomiennej przemowie, może zrobić sobie dłuższą przerwę od tego nieszczęsnego battle royale’a.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach