Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2020, 19:43

Doom Eternal w Xbox Game Pass już oficjalnie

W następnym miesiącu posiadacze abonamentu Xbox Game Pass na konsolach będą mogli ogrywać Doom Eternal. Subskrybenci usługi na pecetach na dostęp do gry poczekają nieco dłużej.

Doom Eternal w Xbox Game Pass już oficjalnie - ilustracja #1
Doom Eternal trafi do posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass.

Wczorajsze plotki o tym, że do oferty Xbox Game Pass trafi Doom Eternal, okazały się prawdziwe. Microsoft właśnie poinformował, że produkcja ta dostępna będzie od 1 października dla posiadaczy abonamentu na konsolach. Natomiast subskrybenci usługi na komputerach osobistych będą musieli poczekać dłużej, lecz najnowszy Doom w ich ręce trafi jeszcze w tym roku.

Warto przypomnieć, że zaledwie kilka dni temu Microsoft przejął ZeniMax Media Inc., tym samym stając się właścicielem m.in. firmy Bethesda Softworks. Nie wiemy jeszcze, co dokładnie będzie to oznaczać dla graczy, ale pierwsze domysły właśnie stały się rzeczywistością. Stworzony przez id Software, a wydany przez Bethesdę tegoroczny Doom to kolejny krok Microsoftu do przekonania graczy do swojej platformy. Będzie to również świetna okazja do zwiększenia sprzedaży nadchodzącego fabularnego DLC tejże produkcji – użytkownicy Game Passa zakupią dodatek o 10% taniej.