Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2012, 14:30

autor: Sarge

Dokładna data premiery przygodówki Testament Sherlocka Holmesa

Długo odwlekana premiera przygodówki Testament Sherlocka Holmesa zbliża się wielkimi krokami. Właśnie poznaliśmy dokładną datę debiutu tego tytułu. W produkcję studia Frogwares będziemy mogli zagrać we wrześniu.

Firma Focus Home Interactive ogłosiła datę premiery gry przygodowej Testament Sherlocka Holmesa. Okazuje się, że najnowsze dzieło studia Frogwares zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu.

Dokładna data premiery przygodówki Testament Sherlocka Holmesa - ilustracja #1

Z udostępnionej informacji prasowej wynika, że Testament Sherlocka Holmesa ukaże się 20 września w Europie, a pięć dni później w Stanach Zjednoczonych. Gra pojawi się równocześnie na trzech platformach sprzętowych: PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Z okazji ogłoszenia aktualnie obowiązującej daty premiery, wydawca udostępnił cztery nowe screeny z nadchodzącej produkcji.

Testament Sherlocka Holmesa to kolejna przygodówka studia Frogwares opowiadająca o losach tytułowego detektywa. Tym razem przeniesiemy się do Londynu w 1898 roku, kiedy główny bohater będzie musiał udowodnić swoją niewinność. Holmes zostanie bowiem uwikłany w wydarzenia, które zniszczą jego reputację w oczach wielu mieszkańców Londynu, a nawet jego najbliższego przyjaciela – doktora Watsona. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Ubisoft w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Dokładna data premiery przygodówki Testament Sherlocka Holmesa - ilustracja #2
Dokładna data premiery przygodówki Testament Sherlocka Holmesa - ilustracja #3
Dokładna data premiery przygodówki Testament Sherlocka Holmesa - ilustracja #4