Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2016, 07:00

Dobry debiut Divinity: Original Sin II we wczesnym dostępie. Top 10 Steam (11 - 17 września)

Weteran Counter-Strike: Global Offensive znalazł się na prowadzeniu tuż przed beniaminkiem steamowej listy przebojów, Divinity: Original Sin II. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką największych hitów platformy cyfrowej dystrybucji firmy Valve.

Gdybym od każdego zbanowanego gracza Counter-Strike: Global Offensive otrzymywał od Valve jednego centa, dzisiaj pisałbym dla Was gdzieś z wysp Samoa leżących na środku Pacyfiku, opalając się pod palmą i podziwiając fale uderzające o brzeg. Tyle tylko, że właściciel Steama nie ma powodów żeby sponsorować takie zachcianki, a na moim leżaku rozwala się pewnie sam Gabe. I kto wie, może pogrywa sobie w Divinity: Original Sin II, które trafiło ostatnio do osób chcących pobawić się dziełem belgijskiego studia Larian w ramach wczesnego dostępu. Jak widać, graczy takich jest wystarczająco dużo, aby ulokować tego znakomicie zapowiadającego się erpega na drugim miejscu. Miniony tydzień to także okres powrotów ubiegłorocznych i starszych hitów. Jest więc na pozycji trzeciej Mad Max, na ósmej Śródziemie: Cień Mordoru, a na dziewiątej Batman: Arkham Knight. W pierwszej dziesiątce pojawiły się także dwie nowości: koszykówka NBA 2K17 oraz połączenie strzelanki kosmicznej z rogalikiem, czyli Everspace.

1.

Counter-Strike: Global Offensive

2.

Divinity: Original Sin II

3.

Mad Max

4.

NBA 2K17

5.

ARK: Scorched Earth – Expansion Pack

6.

Grand Theft Auto V

7.

Rocket League

8.

Śródziemie: Cień Mordoru GOTY

9.

Batman: Arkham Knight

10.

Everspace

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition