Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2012, 13:25

DmC: Devil May Cry - obejrzyj dwa nowe zwiastuny

Firma Capcom opublikowała dwa nowe filmiki z gry DmC: Devil May Cry. Pokazują one dynamikę systemu walki oraz fragmenty nachodzącego DLC Vergil’s Downfall.

Od premiery gry DmC: Devil May Cry dzieli nas już tylko kilka tygodni. Firma Capcom postanowiła podkręcić atmosferę wypuszczając dwa nowe zwiastuny z tej produkcji.

  1. DmC Devil May Cry – oficjalna strona gry

Pierwszy filmik koncentruje się na zaprezentowaniu możliwości, jakie oferuje system walki, w tym zwłaszcza mechaniki łączenia ataków w długie kombinacje. Natomiast drugi materiał pochodzi z Vergil’s Downfall, czyli pierwszego dużego DLC do DmC: Devil May Cry, które pozwoli wcielić się w brata Dantego.

Przypomnijmy, że DmC: Devil May Cry ukaże się 15 stycznia przyszłego roku na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360. Na wersję pecetową poczekamy dziesięć dni dłużej – do 25 stycznia. Polskim dystrybutorem gry jest firma Cenega, która przygotuje wersję spolonizowaną kinowo, czyli z napisami.

  1. DmC, Devil May Cry po raz piąty (zapowiedź gry)

Gra jest restartem całej serii Devil May Cry. Jej stworzenie powierzono studiu Ninja Theory, znanemu z takich tytułów jak Heavenly Sword czy Enslaved: Odyssey to the West. Po ujawnieniu projektu reakcje fanów były dosyć negatywne, ale od tego czasu wprowadzono wiele ulepszeń, wśród których znalazły się zmiany w wyglądzie głównego bohatera oraz wyposażenie go w moc aktywacji trybu Devil Trigger.