Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2016, 11:46

autor: Adrian Werner

DLC T-Bone Content Bundle do Watch Dogs 2 zaliczy małe opóźnienie

Firma Ubisoft poinformowała, że dodatek T-Bone Content Bundle do Watch Dogs 2 zaliczy lekkie opóźnienie. Poślizg wynika z tego, że na razie autorzy chcą skoncentrować się na patchach poprawiających błędy obecne w rozgrywkach multiplayer.

Watch Dogs 2 trafiło do sprzedaży kilka tygodni temu. Wielu graczy zdążyło już ukończyć kampanię i teraz wypatruje dodatków. Okazuje się, że na pierwszy z nich będzie trzeba poczekać dłużej niż to pierwotnie zapowiadano. DLC zatytułowane T-Bone Content Bundle początkowo miało zadebiutować 13 grudnia tego roku, ale twórcy właśnie ogłosili, że premiera została przesunięta na 22 grudnia. Termin ten dotyczy jedynie wersji na PlayStation 4. Wydania na pecety i Xboksa One ukażą się 24 stycznia 2017 roku.

DLC T-Bone Content Bundle do Watch Dogs 2 zaliczy małe opóźnienie - ilustracja #1

Powodem opóźnienia jest to, że autorzy postanowili najpierw skoncentrować się na naprawieniu najpoważniejszych błędów technicznych, w tym zwłaszcza tych związanych z funkcjami multiplayer. Decyzja ta wydaje się słuszna. T-Bone Content Bundle zawierać będzie nowe wyzwanie Mayhem dla zadań co-op, oraz niedostępnych wcześniej przeciwników, dysponujących zaawansowanym technologicznie uzbrojeniem. Do tego dojdzie zmodyfikowany szkolny bus Raymonda „T-Bone’a” Kenney’a i jego strój. Największą atrakcją DLC będą więc nowości związane z rozgrywkami wieloosobowymi, dlatego doprowadzenie tego aspektu do porządku przed wydaniem rozszerzenia zdecydowanie ma sens.

Warto wspomnieć, że 19 grudnia ruszy darmowy event nazwany The T-Bone Chaos Event. Potrwa on cztery tygodnie, a na początku każdego z nich dostaniemy nowe wyzwania, pozwalające uzyskać wirtualną walutę oraz unikalne nagrody, takie jak skórki na samochody czy specjalna torba dla Marcusa.

Przypomnijmy, że Watch Dogs 2 ukazało się 15 listopada na konsole Xbox One i PlayStation 4. Na wersję PC musieliśmy poczekać dwa tygodnie dłużej – do 29 listopada. Gra spotkała się z dosyć ciepłym przyjęciem i uznana została za produkcję generalnie lepszą niż pierwsza część z 2014 roku. Ponadto tym razem ludzie z Ubisoftu postarali się przy wydaniu pecetowym i całkiem solidnie je dopracowali.

Mimo to, jak na razie wyniki sprzedaży Watch Dogs 2 są rozczarowujące. Wydawca nie traci jednak optymizmu i wierzy, że dobre opinie o grze zapewnią jej długie życie na półkach sklepowych i ostatecznie rozejdzie się ona w imponującym nakładzie.

  1. Watch Dogs 2 - kompendium wiedzy
  2. Recenzja gry Watch Dogs 2 – nieślubne dziecko seriali Mr. Robot i Silicon Valley
  3. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2