Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2016, 14:13

autor: Adrian Werner

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z największym otwartym światem spośród gier akcji Ubisoftu

Firma Ubisoft udostępniła mapy terenów, które zwiedzimy w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Znalazła się na nich informacja, że będzie to największy otwarty świat, jaki pojawił się w dotychczasowych przygodowych grach akcji tego wydawcy.

Firma Ubisoft uwielbia tworzyć tytuły z otwartymi światami, czego dowodem są takie serie jak Far Cry, Assassin’s Creed czy Watch Dogs 2. Wkrótce do tych produkcji dołączy Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Twórcy właśnie pochwalili się, że projekt zaoferuje największy świat, jaki do tej pory pojawił się w przygodowych grach akcji tego wydawcy. Wyszczególnienie tego gatunku może sugerować, że wyścigi The Crew rozgrywały się na jeszcze większym terenie.

Informacja ta znalazła się na opublikowanych właśnie mapach ukazujących miejsca, jakie przyjdzie nam eksplorować podczas zabawy. Wynika z nich, że świat podzielony został na 21 regionów, w których znajdziemy 26 bossów oraz 11 typów ekosystemów (np. dżungle, bagna, leśne doliny czy jałowe góry).

Przypomnijmy, że w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands udamy się do Boliwii z misją podkopania pozycji karteli narkotykowych oraz współpracującego z nimi skorumpowanego rządu. Podczas zabawy pokierujemy tytułowym oddziałem Duchów i misje wykonywać będziemy w ścisłej konspiracji, tak aby nasz mocodawca, czyli władze Stanów Zjednoczonych, mogły w razie czego zaprzeczyć, że wiedziały o naszych działaniach.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zaoferuje z jednej strony powrót do korzeni cyklu, a z drugiej wiele ciekawych nowości. Pożegnamy się z futurystycznymi technologiami, którymi mogliśmy bawić się kilku ostatnich odsłonach, dzięki czemu gra ma przypominać klimatem Tom Clancy's Ghost Recon i Tom Clancy's Ghost Recon 2. Jednocześnie po raz pierwszy zamiast samodzielnych misji otrzymamy wielki otwarty świat. Autorzy obiecują, że dostaniemy imponującą swobodę wyboru metod realizacji zadań, a podczas zabawy wykorzystamy wiele różnorodnych pojazdów oraz maszyn powietrznych i wodnych.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić 7 marca przyszłego roku. Warto wspomnieć, że twórcy zamierzają zorganizować zamkniętą betę. Nie wiemy dokładnie, kiedy wystartują testy, ale na oficjalnej stronie ruszyły już zapisy. Najprawdopodobniej przed debiutem rynkowym projektu udostępniona zostanie również otwarta beta.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Just Cause 3 na poważnie (zapowiedź)

Ostatnia aktualizacja: 2016-12-10

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands