Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 29 lipca 2014, 13:47

Dishonored w sierpniowej ofercie Games with Gold

Członkowie Gold po pobraniu gry zatrzymują ją na swojej konsoli. Oznacza to, że gra zostaje na stałe przypisana do konta użytkownika i można ją uruchomić, lub pobrać ponownie, nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Społeczność Xbox Live istnieje dzięki graczom. W ramach podziękowania Xbox rozdaje wszystkim aktywnym abonentom Gold prezent w postaci 2 gier na konsolę Xbox 360 – co miesiąc. Od startu programu spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem akcją, a zaplanowany do końca 2013 roku program Games with Gold został przedłużony, aby nieustannie dostarczać posiadaczom konsoli Xbox 360 najlepsze gry i rozrywkę. Każda z gier została starannie wybrana spośród najpopularniejszych tytułów i jest dostępna do pobrania tylko przez określony czas, odpowiednio od 1-ego i od 16-ego dnia każdego miesiąca, przez 2 tygodnie. Ale to nie wszystko – członkowie Gold po pobraniu gry zatrzymują ją na swojej konsoli. Oznacza to, że gra zostaje na stałe przypisana do konta użytkownika i można ją uruchomić, lub pobrać ponownie, nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Dishonored w sierpniowej ofercie Games with Gold - ilustracja #1

Z początkiem sierpnia, posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają grę Motocross Madness, którą można będzie pobrać za pośrednictwem strony http://www.xbox.com/pl-PL/Live/game-with-gold lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 sierpnia. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 31, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Dishonored.

Dishonored

Dishonored