Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 czerwca 2016, 15:18

autor: Draug

Dishonored 2 wystarczy na 12-20 godzin zabawy

Studio Arkane ujawniło, że przejście Dishonored 2 zajmie nam „prawdopodobnie” od 12 do 20 godzin zabawy. To czas mniej więcej o połowę dłuższy niż w przypadku pierwszej odsłony tej skradankowej serii.

Od czasu obszernej prezentacji Dishonored 2 na zakończonych niedawno targach E3 dowiadujemy się coraz więcej o tej grze. Nasz pakiet informacji poszerzył się właśnie o długość kampanii. Harvey Smith, dyrektor kreatywny w studiu Arkane, zdradził na Twitterze, że omawiana produkcja zapewni „prawdopodobnie” od 12 do 20 godzin zabawy – ale przy założeniu, że większości osób przejście pierwszego Dishonored zajęło 8-12 godzin. Krótko mówiąc, „dwójka” będzie wyraźnie dłuższa od poprzedniczki. Deweloper nie wyjaśnił przy tym, z czego wynika tak duża rozpiętość czasu potrzebnego na ukończenie kampanii, ale znając strukturę rozgrywki z „jedynki”, nietrudno domyślić się, że ów czynnik zależy w dużej mierze od tego, czy zechcemy skradać się za plecami wrogów, czy będziemy woleli przerąbywać się przez straże. W grę może wchodzić też realizowanie celów dodatkowych oraz rozglądanie się za znajdźkami.

Tym razem Arkane Studios powinno uniknąć zarzutów, że stworzyło zbyt krótką grę – zwłaszcza że będziemy mieli do wyboru dwie postacie, którymi gra się inaczej. - Dishonored 2 wystarczy na 12-20 godzin zabawy - wiadomość - 2016-06-20
Tym razem Arkane Studios powinno uniknąć zarzutów, że stworzyło zbyt krótką grę – zwłaszcza że będziemy mieli do wyboru dwie postacie, którymi gra się inaczej.

Przypomnę jeszcze, że podczas wspomnianych targów E3 (a dokładniej podczas konferencji firmy Bethesda Softworks) mieliśmy okazję zobaczyć kilka fragmentów rozgrywki z omawianego tytułu – zapis prezentacji znajdziecie poniżej. Dishonored 2 ma trafić na rynek 11 listopada bieżącego roku. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.