Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2014, 14:18

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition ląduje na konsolach

Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition jest już dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Sprawdź, gdzie można najtaniej kupić nowe wydanie gry studia Blizzard.

Konsolowcy mogą już dołączyć do walki przeciwko Maltaelowi

Dziś swoją premierę ma Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition, czyli zestaw składający się z konsolowej edycji Diablo III ze wszystkimi dotychczasowymi aktualizacjami oraz dodatku Reaper of Souls. Rozszerzenie do trzeciej odsłony kultowej serii gier hack-and-slash od studia Blizzard Entertainment zadebiutowało w marcu na PC, zdobywając bardzo pozytywne oceny. Natiomiast od dzisiaj z Aniołem Śmierci mogą zmierzyć się również posiadacze konsol: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jest to zarazem pierwsze wydanie Diablo III na next-genach. Jako że na urządzeniach poprzedniej generacji dodatku nie da się kupić osobno, cena Ultimate Evil Edition na PS3 i X360 jest odpowiednio niższa niż w przypadku nowych konsol. Najlepsze oferty znajdziecie w naszej porównywarce cenowej:

  1. Kup najtaniej grę Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition

Diablo III: Reaper of Souls zawiera kampanię fabularną składającą się z pięciu aktów, na przestrzeni których gracze po raz kolejny usiłują obronić świat Sanktuarium przed demonicznym Diablo, a następnie powstrzymać destrukcyjne plany Anioła Śmierci, Maltaela. Podobnie jak to było na komputerach osobistych, wszystkie konsolowe edycje tytułu oferują czteroosobowy tryb kooperacji po sieci lub lokalnie. Studio Blizzard Entertainment zaoferowało również możliwość dokonania transferu postaci z wersji PS3 lub X360 na wybraną konsolę nowej generacji. Na koniec warto dodać, że oba nextgenowe wydania gry działają w rozdzielczości full HD (1080p) i 60 klatkach na sekundę.

  1. Recenzja dodatku Reaper of Souls – mrocznego rozszerzenia do Diablo III
  2. Diablo III: Reaper of Souls - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona internetowa Diablo III