Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 marca 2013, 19:10

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Diablo III, Metro: Last Light, Secret Ponchos i inne. Najciekawsze trailery 18.03 – 24.03

Miniony tydzień przyniósł kilka naprawdę ciekawych zwiastunów. Raczej nie premierowych, ale nie zabrakło materiałów z produkcji, które niedługo zadebiutują w sklepach. Zapraszam do przeglądu najciekawszych trailerów 18.03 – 24.03.

Na rynku pojawiło się The Walking Dead: Survival Instinct. Jeżeli już upieracie się przy pomyśle zakupu tej produkcji, to chociaż obejrzyjcie premierowy zwiastun. Może to Was zniechęci. Dawno nie widziałem czegoś takiego.

Gra Blizzard na konsolach... tego nie było już bardzo dawno. Na szczęście Diablo III na PlayStation już wkrótce stanie się faktem. Podczas targów PAX East zaprezentowano nowy zwiastun tej produkcji.

Metro: Last Light to jedna z najciekawszych gier na horyzoncie. Postapokaliptyczny, niesamowicie brutalny i bezlitosny świat, a do tego ciężki ładunek moralny i emocjonalny. Wspomniałem o świetnej grafice i wylewającym się z monitora klimacie?

Coś na rozliźnienie atmosfery. Szalona seria Saints Row doczeka się kolejnej odsłony już w sierpniu. Saints Row IV kontynuować najlepsze tradycje cyklu – czeka więc nas szalona i pełna krwistego humoru produkcja.

Na koniec jedna z najciekawszych niezależnych produkcji, jakie ostatnio mieliśmy okazję widzieć. Secret Ponchos, to strzelanina w klimacie westernu z bardzo charakterystycznym i wdzięcznym stylem graficznym.