Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2023, 08:08

autor: Adrian Werner

Beta Diablo 4 otrzymała poprawki, kolejki powinny być krótsze

Studio Blizzard Entertainment zaimplementowało poprawki do bety Diablo 4, które mają zaowocować większą stabilnością serwerów i krótszymi kolejkami.

Źródło fot. Activision Blizzard.
i

W piątek ruszyły beta-testy gry Diablo IV. Od początku trapione były one licznymi problemami technicznymi, powodującymi zrywanie połączeń z serwerami oraz wymuszającymi czekanie w długich kolejkach. Studio Blizzard zaimplementowało pierwsze poprawki, które powinny zminimalizować te kłopoty.

  1. Twórcy zaktualizowali serwery, co ma zaowocować większą stabilnością i krótszymi kolejkami.
  2. Autorzy zajęli się też naprawieniem błędów, które powodują, że niektórzy gracze konsolowi mają problemy z dostaniem się na serwery pomimo oczekiwania w kolejce.
  3. Wczesny dostęp do bety, z którego mogą korzystać osoby z preorderami, dobiegnie końca jutro o godz. 21:00, więc zostało jeszcze trochę czasu, by nacieszyć się tymi poprawkami
  4. Te zmiany bardzo przydadzą się zwłaszcza podczas drugiego etapu bety, zaplanowanego na 24-26 marca. Wtedy bowiem sprawdzić grę będą mogli wszyscy zainteresowani, bez konieczności kupienia jej w preorderze. Tym samym w testach weźmie udział znacznie więcej osób i również obciążenie serwerów będzie większe.

Przypomnijmy, że premiera Diablo IV odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. Gra trafi tego dnia na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

  1. Diablo 4 Beta – tutaj znajdziesz wszystkie najważniesze informacje
  2. Oficjalna strona beta-testów Diablo IV
  3. Ostrzegam przed Diablo 4, ta gra Was pochłonie
  4. 19 gier RPG, w które zagramy w 2023 roku
TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz Diablo IV po pierwszej becie.

Rewelacja. Kupuję na premierę.
18,2%
Jest kilka niedociągnięć, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
48%
Na razie neutralnie.
17,2%
Przeważają negatywne odczucia. Niestety.
11,7%
Jestem kategorycznie na NIE!
4,9%
Zobacz inne ankiety