Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2019, 19:15

autor: Serek

Devil May Cry 5 otrzyma nowe demo

Na dosyć nietopowe rozwiązanie zdecydowała się firma Capcom. Po udostępnieniu dema Devil May Cry 5 na konsoli Xbox One w grudniu zeszłego roku, twórcy zdecydowali się je usunąć, a w jego miejsce chcą wypuścić kolejną wersję próbną - tym razem również na PlayStation 4.

Devil May Cry: Phantom Pain. - Devil May Cry 5 otrzyma nowe demo - wiadomość - 2019-01-08
Devil May Cry: Phantom Pain.

Jeżeli jesteście posiadaczami Xboksa One, to możliwe, że zdążyliście już zagrać w demo Devil May Cry 5, które było ekskluzywne dla konsoli Microsoftu. Wersja próbna, wypuszczona 7 grudnia zeszłego roku, nie będzie już dostępna do pobrania - taką informację możemy przeczytać na oficjalnym profilu DMC 5 na Twitterze. W zamian za to twórcy przygotują nowe demo, które trafi na Xboksa One oraz PlayStation 4. Nastąpi to 7 lutego bieżącego roku. „Stare” demo wciąż jest grywalne dla osób, które zdążyły je pobrać, zanim producenci zdecydowali się je usunąć z Microsoft Store.

Twórcy podziękowali tym samym wszystkim użytkownikom, którzy zdecydowali się pobrać wersję demonstracyjną Devil May Cry 5. Niestety, dla posiadaczy komputerów osobistych, demo nie trafi na tę platformę. Produkcję mogliśmy zobaczyć na The Game Awards 2018, a ci, którym udało się pograć przed premierą, są zgodni - DMC 5 to dokładnie taka gra, na jaką liczyli fani serii. W piątce pokierujemy trzema postaciami: Dante, Nero oraz tajemniczym V, którego tożsamości twórcy nie zdradzili. Tytuł ma zadebiutować 8 marca 2019 roku i trafić na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Capcom
  2. Graliśmy w DMC 5 - fani będą wniebowzięci
  3. Gorące zapowiedzi zimy - DMC 5 jedną z oczekiwanych gier