Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2016, 20:28

autor: Góral

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - nowy fragment rozgrywki i zapowiedź trybu Deus Ex Breach

Studio Eidos Montreal zaprezentowało dziś dwa nowe materiały wideo z gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Jednym jest kilkunastominutowy fragment rozgrywki, a drugim zwiastun prezentujący tryb Deus Ex Breach.

Studio Eidos Montreal zorganizowało dziś pokaz gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości, dzięki czemu możemy Wam zaprezentować poniższy materiał wideo, zawierający kilkanaście minut rozgrywki z nowych przygód Adama Jensena. Zabawa rozpoczyna się nieco ponad dobę po ataku terrorystycznym w czeskiej Pradze. Bohater budzi się w swoim mieszkaniu i po wzięciu prysznica wyrusza do Vaclava Kollera – osoby, która może naprawić uszkodzone wszczepy Adama. W okolicach jego domu zaczęły się jednak plątać podejrzane typy, które zagrodziły przejście. Można oczywiście się z nimi w miarę szybko rozprawić, ale jak to w Deus Ex, zawsze istnieje jakieś drugie wyjście. Jak rozwinęła się ta sytuacja zobaczycie sami.

Rozgrywka z gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości to jednak nie wszystko, co dziś zaprezentowano, gdyż poniżej obejrzycie także nowy zwiastun produkcji, a właściwie to trailer specjalnego trybu Deux Ex Breach. Będzie to zręcznościowa strzelanka, w której wcielimy się w Rippera, włamującego się do najlepiej strzeżonych serwerów, w celu pozyskania cennych danych. Podczas zabawy będziemy zdobywać doświadczenie i pieniądze, za które usprawnimy swoje umiejętności oraz bronie. Te z czasem mają ulegać zniszczeniu, ale ich części posłużą do tworzenia nowych przedmiotów.

Oprócz tego, Square Enix zapowiedziało również mobilne Deus Ex GO, czyli produkcję logiczną podobną do Hitman GO i Lara Croft GO, ale na nią poświęciliśmy osobną wiadomość.

Duże Deus Ex ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 23 sierpnia bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich docelowych platformach sprzętowych.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - nowy fragment rozgrywki i zapowiedź trybu Deus Ex Breach - ilustracja #3

Akcja gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości rozegra się dwa lata po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej pełnoprawnej odsłonie serii, czyli Deus Ex: Bunt Ludzkości. Gracze ponownie wcielają się w Adama Jensena, który pracuje dla Interpolu w specjalnej jednostce o nazwie Task Force 29, zajmującej się przede wszystkim walką z terrorystami. Na boku pomaga jednak grupie hakerów Juggernaut Collective, co nieraz zaowocuje konfliktowymi sytuacjami. Rozgrywka nie będzie odbiegać w wielkim stopniu od poprzedniej części, ale oczywiście otrzymamy szereg rozmaitych ulepszeń, nowe wszczepy i możliwości, ładniejszą grafikę itd.