Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2019, 09:00

Detroit: Become Human - dziś premiera na PC

Dziś na PC zadebiutuje Detroit: Become Human, czyli konwersja popularnej przygodówki na konsolę PS4 od studia Quantic Dream. Produkcja zostanie udostępniona wyłącznie na platformie Epic Games Store.

Uprzejmie przypominamy, że Eminem również jest z Detroit i oceniając po szybkości rapowanych słów, może być androidem. Ten podpis nie ma nic wspólnego z obrazkiem, ale przemyślcie to. - Detroit: Become Human - dziś premiera na PC - wiadomość - 2019-12-13
Uprzejmie przypominamy, że Eminem również jest z Detroit i oceniając po szybkości rapowanych słów, może być androidem. Ten podpis nie ma nic wspólnego z obrazkiem, ale przemyślcie to.

O tym, że produkcje studia Quantic Dream ukażą się na PC, wiemy od ładnych kilku miesięcy. Heavy Rain oraz Beyond: Two Souls trafiły na platformę Epic Games Store już jakiś czas temu, natomiast dziś przyszedł wreszcie czas na najnowszy tytuł ze stajni Davida Cage’a - Detroit: Become Human. Gra, podobnie jak te wyżej wspomniane, ukaże się (dziś po południu) wyłącznie w sklepie firmy Epic Games.

  1. Detroit: Become Human w Epic Games Store

Detroit: Become Human będzie dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi), w cenie 139 złotych - co jak na grę, która ukazała się pierwotnie w połowie 2018 roku, wydaje się rozsądną ceną. Inna sprawa, że na PS4 (gdzie tytuł nadal świetnie się sprzedaje) można ją spokojnie kupić za 65 złotych... Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem produkcji na PC, polecamy zapoznać się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Twórcy zadeklarowali również, że pojawi się demo gry, ale kiedy to nastąpi, nie wiemy.

Detroit: Become Human to produkcja skupiona przede wszystkim na fabule, opowiedzianej z perspektywy trojga bohaterów - androidów. Jak nietrudno się domyślić, akcja rozgrywa się w Detroit, w niedalekiej przyszłości. Pod względem mechaniki tytuł przypomina Heavy Rain oraz inne gry od studia Quantic Dream, dlatego uszczypliwi gracze mogą z pełną świadomością nazywać go interaktywnym filmem. Każdy z trójki głównych bohaterów posiada pewną unikalną cechę lub zdolność, którą może wykorzystać podczas zabawy. Jeśli lubicie gry przygodowe, które stawiają na „filmowość” i fabułę, to nie powinniście być zawiedzeni.

  1. Oficjalna strona internetowa Detroit: Become Human
  2. Recenzja gry Detroit: Become Human
  3. Poradnik do Detroit: Become Human

ZASTRZEŻENIE: Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.