Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2013, 14:29

autor: Ender

Demo The Last of Us pojawi się 31 maja

Wersja demonstracyjna The Last of US, kolejnej i długo oczekiwanej produkcji studia Naughty Dog, pojawi się 31 maja i zgodnie z zapowiedziami będzie dostępna dla osób, które kupiły pełną wersję gry God of War: Wstąpienie.

The Last of US to najprawdopodobniej ostatnia duża produkcja Naughty Dog przeznaczona na PlayStation 3 - Demo The Last of Us pojawi się 31 maja - wiadomość - 2013-03-10
The Last of US to najprawdopodobniej ostatnia duża produkcja Naughty Dog przeznaczona na PlayStation 3

Przedstawiciel studia Naughty Dog potwierdził na Twitterze, że demo nadchodzącego The Last of Us trafi do pierwszych graczy 31 maja. Zgodnie z zapowiedziami, dostęp do niego otrzymają osoby, które zakupiły grę God of War: Wstąpienie. Informacja od dewelopera pojawiła się w internecie po tym jak serwis IGN zauważył, że na okładce pudełek z nowymi przygodami Kratosa, które w sklepach pojawią się w przyszłym tygodniu, widnieje informacja o tym, że wersja demonstracyjna Last of Us dostępna będzie jeszcze w kwietniu. Jednak po wejściu w jej zakładkę w menu God of War pojawia się zegar odliczający czas do ostatniego dnia maja. Zmiany daty udostępnienia dema wynikają bez wątpienia z przesunięcia premiery najnowszego dzieła twórców serii Uncharted z 7 maja na 14 czerwca, które zostało ogłoszone w lutym. Deweloperzy nie potwierdzili kiedy reszta graczy będzie mogła sprawdzić grę, nie wykluczone, że może nastąpić to już po jej debiucie.

The Last of Us jest najnowszą produkcją studia Naughty Dog przeznaczona na PlayStation 3. Deweloper, który znany jest z serii Crash Bandicoot, Jak oraz Uncharted zabierze dwójkę głównych bohaterów i gracza do postapokaliptycznego świata, który dotknęła tajemnicza choroba wywołana przez pasożytnicze grzyby zmieniające ludzi w monstra. Równie a nawet bardziej niebezpieczni niż potwornie zniekształceni zakażeni są inni ocalali, który w bezkompromisowy i brutalny sposób walczą o przetrwanie. Gra ukaże się w Europie 14 czerwca i będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

  1. Graliśmy w The Last of Us - survival horror od twórców Uncharted