Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2019, 09:44

autor: Adrian Werner

Demo Anthem będzie różniło się od pełnej wersji gry

Wkrótce zagramy w demo gry Anthem (czyt. weźmiemy udział w beta-testach). BioWare zapowiedziało, że w kilku kwestiach będzie ono mocno odbiegało od pełnej wersji gry.

Od premiery dzieli nas miesiąc. - Demo Anthem będzie różniło się od pełnej wersji gry  - wiadomość - 2019-01-22
Od premiery dzieli nas miesiąc.
ANTHEM W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 22 lutego 2019 r.

Do premiery Anthem, czyli strzelanki MMO studia BioWare, pozostał jeszcze miesiąc, ale wkrótce będziemy mogli wypróbować grę dzięki wersji demonstracyjnej. Okazuje się jednak, że demo będzie odbiegało of pełnej wersji w kilku kluczowych aspektach.

Mark Darrah, czyli jeden z producentów gry, poinformował, że wersja demonstracyjna pominie początkowe fragmenty rozgrywki i od razu rzuci nas na głęboką wodę. Zabraknie w niej również samouczków i opcji wyboru pilota. Aby nie było zbyt trudno, gruntownie zmieniony zostanie balans rozgrywki, tak aby była ona łatwiejsza. Również wirtualna ekonomia działać ma inaczej. Ponadto autorzy ostrzegają, że demo będzie mniej dopracowane niż pełna wersja, gdyż pozostałe do premiery tygodnie spędzą na wyszukiwaniu i naprawianiu błędów.

Przypomnijmy, że subskrybenci usługi EA Access lub Origin Access zagrają w demo w dniach 25-27 stycznia. Dla pozostałych zainteresowanych zostanie ono udostępnione w dniach 1-3 lutego.

Fakt, że na przetestowanie gry będziemy mieli tylko kilka dni był zapewne jednym z głównych powodów wprowadzenia wspomnianych zmian w demie. Autorzy chcą pokazać potencjalnym klientom większą część swojego dzieła i w krótkim czasie zachęcić ich do zakupu pełnej wersji.

Anthem zmierza na pecety oraz Xbox One i PlayStation 4. Gra zadebiutuje 22 lutego tego roku i na wszystkich trzech platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. W produkcji zabraknie lootboksów. Warto na koniec dodać, że wczoraj autorzy poinformowali, iż w dniu premiery nawet na konsolach Xbox One X i PlayStation 4 Pro tytuł nie będzie działał w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Wszystko o Anthem
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anthem

Anthem