Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2016, 11:55

autor: Góral

Deformers - nowa gra twórców The Order: 1886 zadebiutuje w lutym 2017 roku

Poznaliśmy datę premiery Deformers - nowej gry studia Ready At Dawn, znanego chociażby z The Order: 1886. Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 14 lutego 2017 roku.

Studio Ready At Dawn poinformowało, że jego nowa gra zatytułowana Deformers ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 14 lutego 2017 roku. Tytuł pojawi się w cyfrowej dystrybucji, choć w sklepach sieci GameStop można zamawiać też pudełkowe wydanie, w tym edycję kolekcjonerską wycenioną na 39,99 dolarów (około 167 zł). Zawiera ono samą grę, metalowe opakowanie, płytę ze ścieżką dźwiękową, cztery figurki oraz naklejki.

Deformers - Deformers - nowa gra twórców The Order: 1886 zadebiutuje w lutym 2017 roku - wiadomość - 2016-12-15
Deformers
Deformers w skrócie:
  • zręcznościowa gra przeznaczona do multiplayera;
  • ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 14 lutego 2017 roku;
  • za produkcję odpowiada studio Ready At Dawn – twórcy The Order: 1886.

Zapewne część z Was nie słyszała jeszcze o tej produkcji, więc już wyjaśniamy, o co w niej chodzi. Będzie to gra przeznaczona głównie do zabawy multiplayerze – gracze wcielą się w wesołe stworki, walczące ze sobą w różnych trybach. W jednym przypadku zabawa przypomina Rocket League bez samochodów, w drugim po prostu bijemy się z pozostałymi graczami itd.

Stworki zostały podzielone na kilka klas. Podstawową jest Ranger, który nie jest doskonały w żadnym aspekcie, ale też w żadnym z nich nie kuleje, idealnie sprawdzając się dla poczatkujących graczy. Oprócz niego pokierujemy też Strikerem, czyli silnym brutalem, Guardianem, a więc klasycznym tankiem, doskonałym strzelcem Marksmanem oraz Speedsterem, który wyróżnia się szybkością.

Zmagania toczyć mają się na niewielkich mapach rozsianych w różnych zakątkach globu, a walkę urozmaicać będą power-upy, mogące przechylić szalę zwycięstwa. W Deformers znajdziemy też edytor pozwalający dostosować wygląd naszych podopiecznych.

Na koniec warto wspomnieć o samym deweloperze. Ekipę Ready At Dawn powinni znać fani PlayStation, gdyż studio to odpowiedzialne jest za takie produkcje jak God of War: Duch Sparty z PSP oraz The Order: 1886 z PlayStation 4.