Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2016, 12:48

autor: luckie

Rainbow Six: Siege otrzymało dużą aktualizację z poprawkami dla Tachanki i nową mapą PvP

Firma Ubisoft nie przestaje usprawniać Rainbow Six: Siege, udanej sieciowej strzelanki FPP. Otrzymała dziś ona sporą aktualizację, która wprowadza ważne zmiany dla operatora Tachanki, nową mapę PvP, lepszy balans postaci i broni oraz wiele innych poprawek.

Rainbow Six: Siege trzyma formę. - Rainbow Six: Siege otrzymało dużą aktualizację z poprawkami dla Tachanki i nową mapą PvP - wiadomość - 2016-12-15
Rainbow Six: Siege trzyma formę.

Twórcy Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege nie próżnują. Ta sieciowa strzelanina firmy Ubisoft otrzymała dziś ogromną aktualizację, nazwaną Uzupełnienia w połowie sezonu. Przede wszystkim wprowadza ona duże zmiany dla operatora Tachanki – dostępnego od dnia premiery gry, ale najrzadziej wybieranego przez graczy. Aby uchronić go przed łatwym headshotem podczas obsługiwania przenośnego działa, z przodu wieżyczki umieszczona została tarcza chroniąca głowę. Z drugiej strony podniesiono rozrzut i odrzut karabinu, aby uniemożliwić Tachance skuteczne ostrzeliwanie pozycji startowych drużyny przeciwnej.

Drugą ważną nowością jest mapa Uniwersytet Bartlett, która została przerobiona z myślą o rozgrywce PvP (wcześniej dostępna była jedynie w trybie PvE). Ponadto Uzupełnienia w połowie sezonu oferują ulepszony balans operatorów i broni oraz liczne poprawki błędów – szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji. Patch powinien być dziś dostępny na wszystkich trzech platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Firma Ubisoft ma ambitne plany co do Rainbow Six: Siege. Gra jest dostępna na rynku od nieco ponad roku. W tym czasie otrzymała sporo darmowej zawartości, w tym dodatkowe mapy i operatorów, czym niewątpliwie zjednała sobie przychylność graczy. Przed nami kolejny rok aktualizacji, a w nim pojawią się m.in. polscy antyterroryści (w sierpniu 2017 roku). Chcąc zapewnić sobie wcześniejszy dostęp do poszczególnych DLC, zniżkę w sklepie gry, szybsze zdobywanie punktów Rozgłosu i dwa dodatkowe wyzwania dzienne, można zaopatrzyć się w drugą przepustkę sezonową – ale jest to zupełnie opcjonalne, bo na dobrą sprawę cała zawartość (nie licząc kosmetycznych bonusów) zostanie udostępniona wszystkim graczom bez dodatkowych opłat.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
  2. Rainbow Six: Siege – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege