Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2013, 20:14

autor: sathorn

Dead Space 3, Killzone: Najemnik, Tearaway i inne. Najciekawsze trailery 28.01 - 03.02

Wraz z początkiem lutego na horyzoncie pojawiło się kilka ciekawych gier. Jedną z większych premier nadchodzących tygodni jest z pewnością Dead Space 3. Tytuł ten doczekał się zwiastuna premierowego, który zachwyca m.in. muzyką Phila Collinsa. Oczywiście to nie wszystko, co czeka na Was w przeglądzie najciekawszych zwiastunów minionego tygodnia.

Dead Space 3 zadebiutuje na półkach sklepowych lada dzień. Póki co pozostaje nam się posiłkować całkiem zgrabnym zwiastunem, stworzonym z okazji zbliżającej się premiery.

Konsola PlayStation Vita powoli się “rozkręca”. Na tę platformę pojawia się coraz więcej interesujących tytułów. Jednym z wciąż niedostępnych, ale dobrze rokujących, jest Killzone: Najemnik. Produkcja ta prezentuje możliwości przenośnej konsoli Sony w całej okazałości. Ciężko uwierzyć, że tak wyglądają gry na sprzęty przenośne.

Pozostając przy temacie PlayStation Vita. Tearaway to tytuł przygotowywany przez studio Media Molecule, twórców m.in. Little Big Planet. Czuć ich rękę. Gra jest przyjemna dla oka i wszystko wskazuje na to, że stanie się jednym z lepszych powodów, żeby zaopatrzeć się w przenośną konsolę Sony.

Twórcy Injustice: Gods Among Us w najnowszym zwiastunie próbują nas przekonać, że bijatyka może mieć sensowną fabułę. Szczerze mówiąc nie jestem przekonany, ale na szczęście są inne powody, dla których warto się tą produkcją interesować.

Gra na którą czekają rzesze młodych urbanistów i logistyków. Cities in Motion 2: The Modern Days pozwoli nam zająć się kwestią komunikacji miejskiej we współczesnej metropolii. Tytuł z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu, ale na pewno znajdzie swoich sympatyków.