Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2019, 17:57

autor: Ender

Dead or Alive 6 w wersji free-to-play już dostępne

Na komputerach PC oraz konsolach pojawiła się właśnie darmowa edycja Dead or Alive 6 - bijatyki, która zadebiutowała zaledwie na początku tego miesiąca. Nowa wersja tytułu działa w modelu free-to-play i oferuje w sumie czworo grywalnych bohaterów, a także opcję kupna kolejnych postaci i kostiumów.

Na początku lutego wspominaliśmy o tym, że Koei Tecmo ma w planach wydanie okrojonej i darmowej wersji bijatyki Dead or Alive 6. Według opublikowanych wówczas zapewnień deweloperów, powinno to nastąpić dopiero jakiś czas po premierze gry, która miała miejsce pierwszego marca. Od debiutu produkcji minęły jednak zaledwie dwa tygodnie, a na komputerach PC oraz PlayStation 4 i Xboksie One wylądowało właśnie niespodziewanie Dead or Alive 6: Core Fighters, które funkcjonuje w modelu free-to-play i oferuje jedynie cztery grywalne postacie – są to: Kasumi, Hitomi, Diego oraz Bass.

Dead or Alive 6: Core Fighters oddaje do dyspozycji graczy podstawowe warianty zabawy – versus, arcade, time attack, a także możliwość przeprowadzania walk treningowych. Poza tym możemy również wziąć udział w standardowych i rankingowych pojedynkach sieciowych. Tryb fabularny dostępny jest jedynie w formie demonstracyjnej. Kampanię musimy zakupić osobno w cenie 71,99 zł (podane ceny dotyczą wyłącznie wersji PC). Odblokowanie każdej z dwudziestu kolejnych postaci dostępnych w komercyjnej wersji gry kosztuje 14,99 zł. Wszystkich bohaterów możemy zakupić też w komplecie za 179,99 zł albo w paczkach zawierających wyłącznie męskich lub żeńskich wojowników. Dead or Alive 6: Core Fighters wspierać będzie również całą nową zawartość publikowaną z myślą o komercyjnej edycji tytułu. Chodzi tu nie tylko o różnego rodzaju aktualizacje i nowe postacie, ale także kontrowersyjną i niezwykle drogą przepustkę sezonową.

Piąta część serii również otrzymała wersję free-to-play, ale nastąpiło to w rok po jej premierze. - Dead or Alive 6 w wersji free-to-play już dostępne - wiadomość - 2019-03-16
Piąta część serii również otrzymała wersję free-to-play, ale nastąpiło to w rok po jej premierze.
  1. Oficjalna strona gry Dead or Alive 6