Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 18:04

autor: Frozen

Dead or Alive 6 – premiera i pierwsze recenzje

Dziś na PC, PlayStation 4 i Xboksie One ukazała się szósta odsłona popularnego cyklu bijatyk stworzonego przez Team Ninja. W internecie pojawiły się pierwsze recenzje tytułu.

Czy Dead or Alive 6 spełni oczekiwania fanów serii? - Dead or Alive 6 – premiera i pierwsze recenzje - wiadomość - 2019-03-01
Czy Dead or Alive 6 spełni oczekiwania fanów serii?

Dead or Alive 6 ukazało się dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje tytułu, które sugerują, że mamy do czynienia z solidną produkcją, jednak trochę zbyt podobną do swojego poprzednika. Wydanie na PlayStation 4 posiada obecnie średnią ocen 76/100 w serwisie Metacritic.

Dead or Alive 6 – recenzje

Poniżej znajduje się lista wybranych ocen najnowszej odsłony serii Dead or Alive.

Dead or Alive 6 zbiera w większości pozytywne oceny. Recenzenci chwalą bogatą w szczegóły oprawę wizualną, przystępny system walki oraz tryb DoA Quest, czyli serię ok. 100 walk, w których gracz musi wykonywać specjalne cele, za co dostaje nagrody w postaci nowych kostiumów. Wśród wad wymieniany jest słaby tryb fabularny, tylko dwie nowe grywalne postaci (NiCO i Diego), usunięcie trybu Tag Mode oraz zbyt duże podobieństwo do poprzedniej części niemal pod każdym względem.

Osoby, które grały w Dead or Alive 5 Last Round prawdopodobnie nie będą mogły pozbyć się uczucia déja vu, gdyż powtarza się tutaj prawie wszystko: postacie, stroje, areny, czy nawet tryby (oprócz DoA Quest, który jest nowy i Tag Mode, którego brakuje). Twórcy tytułu postanowili zachować większość nowych rzeczy na potrzeby DLC. Już teraz wiadomo, że nie będzie tego mało – Season Pass 1 kosztuje obecnie 324,99zł na Steamie i ma zawierać 62 nowe stroje oraz dwie dodatkowe postacie.

  1. Oficjalna strona gry