Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2019, 11:03

autor: Aquma

Przepustka sezonowa do Dead or Alive 6 na PS4 kosztuje 380 zł

Trójwymiarowa bijatyka Dead or Alive 6 otrzymała przepustkę sezonową, oferującą dostęp do 62 nowych strojów i dwóch postaci. Za zawartość trzeba jednak słono zapłacić, szczególnie jeśli gramy na PlayStation 4.

DoA6 dostanie 2 nowe postacie. - Przepustka sezonowa do Dead or Alive 6 na PS4 kosztuje 380 zł - wiadomość - 2019-03-04
DoA6 dostanie 2 nowe postacie.

DEAD OR ALIVE 6 W SKRÓCIE:

  1. Producent: Team Ninja / Koei Tecmo
  2. Wydawca: Koei Tecmo
  3. Gatunek: bijatyka
  4. Platformy: PC, PS4, Xbox One
  5. Data premiery: 1 marca 2019 r.

Niedawno na rynku zadebiutowało Dead or Alive 6 – kolejna odsłona popularnego cyklu bijatyk od studia Team Ninja (tym razem w produkcji pomagała również firma Koei Tecmo, czyli wydawca omawianego tytułu). Gra została przyjęta dość ciepło i wygląda na to, że twórcy planują wspierać ją zawartością popremierową – do czerwca tego roku DoA6 zostanie wzbogacone o co najmniej 62 kostiumy oraz dwie nowe postacie (wiadomo, że jedną z nich będzie Mai Shiranui).

Przedmioty można nabyć osobno albo w ramach przepustki sezonowej – za wyjątkiem dwóch strojów, dostępnych wyłącznie przy zakupie Season Passa. Co ciekawe, ten ostatni jest droższy od samej gry. Jego zakup jest szczególnie bolesny dla posiadaczy konsoli PlayStation 4, którzy są zmuszeni zapłacić aż 379 zł. Pecetowcy powinni przygotować się na wydatek rzędu 324,99 zł. Jeszcze więcej oszczędzić mogą właściciele Xboksów One, dla których przepustka jest dostępna w cenie 279,99 zł.

Warto odnotować, że deweloperzy rozpatrują także stworzenie dodatkowej zawartości, której nie otrzymamy w ramach przepustki. Nie sprecyzowano, o co konkretnie chodzi – nie wiadomo, czy będą to nowe kostiumy, postacie, czy może plansze. Niemniej, jeśli jesteście fanami serii i chcecie mieć absolutnie wszystko, to nie łudźcie się, że otrzymacie to wydając na grę „zaledwie” 600 zł. Trzeba będzie sięgnąć do portfela jeszcze głębiej.

Przypominamy, że Dead or Alive 6 to trójwymiarowa bijatyka budząca skojarzenia z seriami Tekken czy Virtua Fighter. Produkcja charakteryzuje się głęboką, ale przystępną rozgrywką oraz solidną oprawą graficzną, prezentującą m.in. siniaki, zadrapania oraz pot na ciałach zawodników. Gra zadebiutowała 1 marca i jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.

  1. Dead or Alive 6 – strona oficjalna
  2. Gry marca 2019 – najciekawsze premiery i konkurs