Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2013, 11:03

DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight - symulator śmigłowca dostępny w preorderze z dostępem do bety

Wystartowała przedsprzedaż symulatora DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight. Nabycie gry w preorderze umożliwia wzięcie udziału w trwających obecnie beta testach projektu.

Na oficjalnej stronie cyklu Digital Combat Simulator ruszyła przedsprzedaż najnowszej jego odsłony, czyli DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight. Gra sprzedawana jest w cenie 49,99 dolarów, czyli w przeliczeniu za około 162 złote.

  1. DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight – kup przed premierą

Preorder jest sporą gratką dla fanów serii, gdyż pozwala na wzięcie udziału w beta testach projektu. Warto przypomnieć, że obecnie wszystkie odsłony cyklu sprzedawane są w formie modułów do darmowego DSC World. Każdy kolejny kupiony przez nas symulator staje się więc częścią składową jednej sieciowej usługi, co ułatwia aktualizacje i zapewnia większą kompatybilność między poszczególnymi produkcjami.

DCS: Mi-8MTV2 Magnificent Eight - symulator śmigłowca dostępny w preorderze z dostępem do bety - ilustracja #1

Zgodnie z tytułem, gra pozwoli zasiąść w kokpicie Mi-8MTW 2, czyli rosyjskiego śmigłowca wielozadaniowego. Produkcja powstaje w studiu Belsimtek, czyli tym samym zespole, który stał za udanym DCS: UH-1H Huey. Autorzy zamierzają zaoferować wszystko to, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony serii. Otrzymamy więc niezwykle realistyczną fizykę lotu oraz system sterowania, którego opanowanie zajmie długie godziny. Najwyższy poziom symulacji ma zapewnić współpraca z profesjonalnymi pilotami, którzy w swojej karierze wylatali setki godzin na tych maszynach.

Twórcy wymodelują z najmniejszymi detalami zarówno kadłub, jak i wnętrze helikoptera. Kokpit będzie w pełni interaktywny, a dodatkowych emocji dostarczy wsparcie dla urządzeń śledzących ruch głowy. Ponadto wszystkie efekty dźwiękowe oparte zostaną na zapisach działania prawdziwych Mi-8MTW2.