Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 kwietnia 2018, 12:15

autor: AlexB

Day of Infamy - dziś startuje darmowy weekend

Dziś startuje na Steamie darmowy weekend z grą Day of Infamy. Do poniedziałku 30 kwietnia będzie można bezpłatnie przetestować tę drugowojenną sieciową strzelankę FPP od studia New World Interactive.

Gotowi na kolejny darmowy weekend z wybranymi grami na Steamie? Tym razem zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy wieloosobowych strzelanek FPP i drugiej wojny światowej. Do bezpłatnych testów udostępnione zostanie bowiem Day of Infamy od niezależnego studia New World Interactive. Promocja wystartuje dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy się w poniedziałek 30 kwietnia.

Dzięki kolejnemu darmowemu weekendowi w Day of Infamy powinien pojawić się świeży narybek graczy. - Day of Infamy - dziś startuje darmowy weekend - wiadomość - 2018-04-26
Dzięki kolejnemu darmowemu weekendowi w Day of Infamy powinien pojawić się świeży narybek graczy.

Aby wziąć udział w bezpłatnym weekendzie z Day of Infamy, należy wejść na kartę produktu na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj” (będzie on dostępny za około 8 godzin). Tytuł zostanie bez żadnych opłat przypisany do naszego konta na cztery dni. Tradycyjnie, w przypadku zakupu gry wszelkie postępy poczynione w trakcie promocji będą zachowane.

Warto zaznaczyć, że nie będzie to pierwsze tego typu wydarzenie. Poprzedni darmowy weekend z Day of Infamy odbył się w październiku ubiegłego roku. Jak zdradzili deweloperzy, wzięło w nim udział ponad 200 tysięcy graczy. W planach na nadchodzące dni jest pobicie tego wyniku. Dlatego też przygotowano szereg różnych atrakcji. Możemy spodziewać się zatem kilku transmisji na żywo (pierwsza z nich rozpocznie się dziś o 18:00 na Twitchu), specjalnych prezentów oraz serii porad i wskazówek, które mają pomóc początkującym graczom w wejściu do świata Day of Infamy. Ponadto wszystkie osoby bawiące się w tej drugowojennej strzelance otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia za rozgrywane mecze.

Day of Infamy narodził się jako modyfikacja do multiplayerowego FPS-a Insurgency. W lipcu 2016 roku zadebiutował na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu jako oddzielna gra. Premiera pełnej wersji miała miejsce 23 marca 2017 roku. Tytuł wyróżnia się dużym naciskiem na taktykę i realizm walk, dzięki czemu zdobył uznanie wśród miłośników tego modelu zabawy i zgarnął kilka nagród, na przykład dla najlepszego tytułu niezależnego 2017 roku według użytkowników portalu ModDB.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Day of Infamy

Day of Infamy