Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 kwietnia 2018, 12:15

autor: AlexB

Day of Infamy - dziś startuje darmowy weekend

Dziś startuje na Steamie darmowy weekend z grą Day of Infamy. Do poniedziałku 30 kwietnia będzie można bezpłatnie przetestować tę drugowojenną sieciową strzelankę FPP od studia New World Interactive.

Gotowi na kolejny darmowy weekend z wybranymi grami na Steamie? Tym razem zadowoleni powinni być przede wszystkim miłośnicy wieloosobowych strzelanek FPP i drugiej wojny światowej. Do bezpłatnych testów udostępnione zostanie bowiem Day of Infamy od niezależnego studia New World Interactive. Promocja wystartuje dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego i zakończy się w poniedziałek 30 kwietnia.

Dzięki kolejnemu darmowemu weekendowi w Day of Infamy powinien pojawić się świeży narybek graczy. - Day of Infamy - dziś startuje darmowy weekend - wiadomość - 2018-04-26
Dzięki kolejnemu darmowemu weekendowi w Day of Infamy powinien pojawić się świeży narybek graczy.

Aby wziąć udział w bezpłatnym weekendzie z Day of Infamy, należy wejść na kartę produktu na platformie Steam i kliknąć przycisk „Zagraj” (będzie on dostępny za około 8 godzin). Tytuł zostanie bez żadnych opłat przypisany do naszego konta na cztery dni. Tradycyjnie, w przypadku zakupu gry wszelkie postępy poczynione w trakcie promocji będą zachowane.

Warto zaznaczyć, że nie będzie to pierwsze tego typu wydarzenie. Poprzedni darmowy weekend z Day of Infamy odbył się w październiku ubiegłego roku. Jak zdradzili deweloperzy, wzięło w nim udział ponad 200 tysięcy graczy. W planach na nadchodzące dni jest pobicie tego wyniku. Dlatego też przygotowano szereg różnych atrakcji. Możemy spodziewać się zatem kilku transmisji na żywo (pierwsza z nich rozpocznie się dziś o 18:00 na Twitchu), specjalnych prezentów oraz serii porad i wskazówek, które mają pomóc początkującym graczom w wejściu do świata Day of Infamy. Ponadto wszystkie osoby bawiące się w tej drugowojennej strzelance otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia za rozgrywane mecze.

Day of Infamy narodził się jako modyfikacja do multiplayerowego FPS-a Insurgency. W lipcu 2016 roku zadebiutował na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu jako oddzielna gra. Premiera pełnej wersji miała miejsce 23 marca 2017 roku. Tytuł wyróżnia się dużym naciskiem na taktykę i realizm walk, dzięki czemu zdobył uznanie wśród miłośników tego modelu zabawy i zgarnął kilka nagród, na przykład dla najlepszego tytułu niezależnego 2017 roku według użytkowników portalu ModDB.