Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2017, 11:59

Day of Infamy - jutro ruszy darmowy weekend na Steamie

Zespół New World Interactive ogłosił, że jutro na Steamie ruszy darmowy weekend Day of Infamy, czyli sieciowej strzelanki osadzonej w realiach II wojny światowej. Będzie to dobra okazja m.in. do przetestowania nowej mapy, dodanej w wypuszczonej wczoraj aktualizacji.

DAY OF INFAMY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: New World Interactive
  2. Wydawca: New World Interactive
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 23 marca 2017 r.

Studio New World Interactive poinformowało o planach zorganizowania darmowego weekendu Day of Infamy, czyli strzelanki multiplayer osadzonej w realiach II wojny światowej. Zabawa ruszy jutro o 19:00 i potrwa do tej samej godziny w poniedziałek.

Będzie to dobra okazja do przetestowania jednej z najciekawszych pecetowych strzelanek tego roku. Gra zdobyła sporo pochlebnych recenzji, a oceny użytkowników w serwisie Steam są w większości bardzo pozytywne. Day of Infamy nie udało się jednak osiągnąć wielkiego sukcesu. Tytuł cieszy się na tyle dużą popularnością, że nie ma większych problemów ze znajdowaniem chętnych do zabawy, ale zastrzyk świeżej krwi i tak się mu przyda.

Darmowy weekend dobiegnie końca w poniedziałek o 19:00. - Day of Infamy - jutro ruszy darmowy weekend - wiadomość - 2017-10-11
Darmowy weekend dobiegnie końca w poniedziałek o 19:00.

Warto dodać, że produkcja cały czas jest rozwijana. Wczoraj ukazała się duża aktualizacja, która wprowadziła do gry nową mapę osadzoną w miasteczku zlokalizowanym we francuskiej Bretanii. Co ciekawe, poziom zaczął żywot jako fanowska modyfikacja, która zajęła trzecie miejsce w zorganizowanym przez New World Interactive konkursie. Deweloperzy nawiązali więc współpracę z twórcami moda i pomogli im w podszlifowaniu go na potrzeby oficjalnego patcha.

Nowa aktualizacja wprowadziła także ulepszenia animacji i efektów dźwiękowych oraz poprawiła kilka błędów technicznych. Ponadto dodano nowy poziom treningowy, pozwalajacy zaznajomić się z uzbrojeniem dostępnym w grze.

  1. Oficjalna strona gry