Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2014, 15:45

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Dawngate – nowy zwiastun i start europejskich serwerów

W czasie konferencji firmy Electronic Arts na targach Gamescom pokazano nowy zwiastun gry typu MOBA, Dawngate. Wobec rosnącego zainteresowania tym tytułem wśród europejskich graczy, Electronic Arts uruchomi w Europie serwery w wersji alfa.

W czasie konferencji firmy Electronic Arts na tegorocznych targach Gamescom w niemieckiej Kolonii pokazano nowy zwiastun gry typu MOBA, Dawngate, która ma rzucać rękawicę założeniom gatunku, a także jego aktualnie panującemu królowi – League of Legends. Wobec rosnącego zainteresowania Dawngate wśród europejskich graczy, zapowiedziano także, że Electronic Arts uruchomi w Europie serwery w wersji alfa. Ponadto wciąż można wziąć udział w otwartych beta-testach gry poprzez rejestrację na oficjalnej stronie internetowej Dawngate.

O samej grze wiadomo póki co względnie niewiele. Do już znanych konkretów na jej temat, które opisywaliśmy niedawno w Serwisie Informacyjnym, podczas konferencji dodano jedynie tyle, że Dawngate ma być wyjątkowo elastyczne i oferować całkowitą wolność w doborze postaci, stylu gry czy strategii.

Data premiery Dawngate nie jest jeszcze znana, choć najprawdopodobniej gra zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Platformą docelową są wyłącznie pecety.