Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2018, 17:10

Data premiery Spintires: Mudrunner - American Wilds i pierwszy zwiastun dodatku

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun dodatku American Wilds do gry Spintires: Mudrunner. Jego producenci przedstawili także oficjalną datę premiery, która na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One została wyznaczona na koniec października tego roku. Zapowiedziano też wydanie na Nintendo Switch.

O Spintires: Mudrunner - American Wilds usłyszeliśmy oficjalnie pod koniec lipca tego roku. Deweloperzy przedstawili właśnie pierwszy zwiastun dodatku, a także podali datę jego premiery. Na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One została ona wyznaczona na 23 października tego roku. W listopadzie tytuł powinien pojawić się natomiast na konsoli Nintendo Switch, w zestawie z podstawową edycją gry.

American Wilds ma zaoferować wiele nowinek i opcji, o które od dawna prosili fani. Największą atrakcją są dwie nowe sandboksowe mapy przedstawiające wycinek amerykańskich stanów Montana oraz Dakota Północna. Gracze zasiądą za kierownicą siedmiu wcześniej nieobecnych w tytule ciężarówek, reprezentujących marki takie jak Hummer, Chevrolet oraz Western Star. Warto dodać, że American Wilds będzie sprzedawane w wersji cyfrowej, jak zwykły dodatek do gry, a także w zestawie z podstawką jako Spintires: MudRunner - American Wilds Edition, który w sumie zaoferuje dziesięć rozległych sandboksowych plansz, ponad trzydzieści pojazdów, a także wszystkie wydane do tej pory DLC.

W planach twórców znajduje się także druga odsłona serii, która powinna zadebiutować w przyszłym roku - Data premiery Spintires: Mudrunner - American Wilds i pierwszy zwiastun dodatku - wiadomość - 2018-09-12
W planach twórców znajduje się także druga odsłona serii, która powinna zadebiutować w przyszłym roku
  1. Oficjalna strona gry Spintires: MudRunner