Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 września 2018, 16:00

Dołącz do gry z ASUS ROG i wygraj królewski wyjazd na PGA!

Z okazji zbliżającego się PGA 2018 wraz z ASUS ROG zapraszamy na wyjątkowy konkurs pisarski. Do wygrania ekskluzywny wyjazd do Poznania dla trzech osób!

Dołącz do gry z ASUS ROG i wygraj królewski wyjazd na PGA! - ilustracja #1

Już 12 października 2018 roku w Poznaniu, odbędą się największe targi gier komputerowych w Polsce. Z tej okazji, razem z ASUS ROG przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs – na to wydarzenie zabierzemy ze sobą trzy osoby, którym ufundujemy trzydniowy, królewski VIP TRIP na Poznań Game Arena 2018.

Szczegółowe zasady konkursu

Przygotujcie się na trzy dni świetnej zabawy! Zapewniamy Wam VIPowskie wejściówki na PGA, nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, ekskluzywną kolację z organizatorami konkursu, zwrot kosztów podróży oraz zestaw unikalnych gadżetów od ASUS Polska. Aby zgarnąć ten królewski wyjazd należy napisać i przesłać tekstowe zgłoszenie do zadania:

„Jakie masz najlepsze skojarzenie z Republic of Gamers?”

Przy zgłaszaniu swoich prac, musicie pamiętać aby wykonać następujące kroki:

  • Zgłoszenie konkursowe musi zawierać się w 1 000 znaków, nie wliczając spacji;
  • Pracę konkursową należy przesłać w wiadomości mailowej na adres [email protected] w formie pliku .doc, .pdf lub w samej treści maila;
  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp;
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Dodatkowo, wszyscy uczestnicy konkursu, którzy prawidłowo zgłoszą swoją pracę będą mogli liczyć na niespodziankę od ASUS Polska - wystarczy jeśli odwiedzą ich stoisko na PGA.

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie konkursowej: asusrognapga.gry-online.pl. Na Wasze prace czekamy do 25 września. Trzymamy kciuki i do zobaczenia na PGA!