Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2011, 12:00

autor: Sarge

Data premiery RACE Injection - rozszerzonej wersji gry RACE '07: The WTCC Game

Firma Namco Bandai ogłosiła, że zajmie się wydaniem gry RACE Injection. Rozszerzona wersja produkcji wyścigowej RACE '07: The WTCC Game ukaże się w większości europejskich krajów jeszcze w tym miesiącu.

Ujawniono datę premiery gry wyścigowej RACE Injection, będącej rozszerzoną edycją produkcji RACE ’07: The WTCC Game. Stosowny termin został podany przez firmę Namco Bandai, która zajmie się wydaniem najnowszego dzieła studia SimBin.

Tytuł zadebiutuje w większości europejskich krajów dokładnie 18 listopada. Dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku gra ukaże się m.in. w Wielkiej Brytanii i krajach Beneluksu. Wciąż czekamy na wiadomość od polskiego dystrybutora, kiedy dojdzie do oficjalnej premiery w naszym kraju.

RACE Injection to usprawniona wersja gry wyścigowej RACE ’07: The WTCC Game, wzbogacona o pięć wydanych wcześniej dodatków DLC: Formula RaceRoom, WTCC 2010, STCC The Game 2, Retro oraz GT Power. W sumie w grze znajdziemy 83 samochody i ok. 60 konfiguracji tras, choć przełoży to się na „jedyne” ponad 40 oddzielnych torów. Tytuł ukaże się wyłącznie na pecetach.