Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2013, 13:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Data premiery GTA V i wersja na PC - komentarz redakcji gry-online.pl

Redakcja gry-online.pl skomentowała ostatnie wieści w sprawie gry Grand Theft Auto V - potwierdzenie dokładnej daty premiery oraz kwestię ewentualnego wydania wersji na PC. O podsumowanie znanych faktów pokusili się UV oraz Łosiu.

Kilka dni temu firma Rockstar Games ujawniła dokładną datę premiery gry Grand Theft Auto V, jednocześnie w dalszym ciągu nie zapowiadając oficjalnie pecetowej wersji. W poniższym materiale możecie przekonać się, co na ten temat myślą UV oraz Łosiu z redakcji gry-online.pl.

W filmie pojawia się również temat ewentualnego kolejnego opóźnienia premiery w celu wydania Grand Theft Auto V na konsolach nowej generacji. Czy jest w ogóle na to szansa i co ma z tym wspólnego Red Dead Redemption 2? O tym wszystkim posłuchacie oglądając materiał widoczny w tej wiadomości.

Grand Theft Auto V to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gangsterskich gier akcji autorstwa studia Rockstar North. Premiera tego długo oczekiwanego tytułu odbędzie się 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Wydaniem gry w naszym kraju zajmie się firma Cenega.