Data premiery GTA V i wersja na PC - komentarz redakcji gry-online.pl
Redakcja gry-online.pl skomentowała ostatnie wieści w sprawie gry Grand Theft Auto V - potwierdzenie dokładnej daty premiery oraz kwestię ewentualnego wydania wersji na PC. O podsumowanie znanych faktów pokusili się UV oraz Łosiu.
Marcin Skierski
Kilka dni temu firma Rockstar Games ujawniła dokładną datę premiery gry Grand Theft Auto V, jednocześnie w dalszym ciągu nie zapowiadając oficjalnie pecetowej wersji. W poniższym materiale możecie przekonać się, co na ten temat myślą UV oraz Łosiu z redakcji gry-online.pl.
W filmie pojawia się również temat ewentualnego kolejnego opóźnienia premiery w celu wydania Grand Theft Auto V na konsolach nowej generacji. Czy jest w ogóle na to szansa i co ma z tym wspólnego Red Dead Redemption 2? O tym wszystkim posłuchacie oglądając materiał widoczny w tej wiadomości.
Grand Theft Auto V to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gangsterskich gier akcji autorstwa studia Rockstar North. Premiera tego długo oczekiwanego tytułu odbędzie się 17 września bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Wydaniem gry w naszym kraju zajmie się firma Cenega.
Komentarze czytelników
Leon_Willy Konsul
salusta --> Jak to zero problemów? A data premiery GTA V to co?!
Apokalipsis Senator

Grunt, że tym gruntem jest właśnie Rockstar, zdążywszy przyzwyczaić nas do poziomu swoich produkcji stojąc na ich najwyższym stopniu w tej całej hierarchii.. ;)
keicaM Pretorianin

@Simeone1984
Skoro twierdzisz że była to słowna umowa, a nie pisemna. To kiedy "mędrco" ją słyszałeś? A jeżeli jej nie słyszałes i nie wiesz nic na jej temat to po co wypisujesz bzdury wyssane z palca?
@salusta
Skoro ty i twój kumpel od wymyślania bredni nie macie dostępu do jakichkolwiek informacji nt. umów pomiędzy jakimikolwiek firmami, to skąd wiecie że one istnieją?
zanonimizowany641506 Senator
Oczywiście, że żadnej umowy nie ma, lol. :) Takie coś mogłoby by mieć miejsce, gdyby GTA V było exem na ps3/x360, ale nie jest. Wychodzi na obie te konsole, które przy okazji rywalizują ze sobą a nie współgrają, jaki więc mieliby niby zysk z tego opóźnienia pc-towego? Praktycznie żaden, bo GTA sprzedaje się od III głównie na konsolach.
Zresztą właśnie te obsuwy wersji pctowych to już tradycja od III.
Raven2156 Chorąży
@Harry M
Pod koniec mało gier? Oszalałeś? Nie chce wszystkiego wymieniać ale wychodzą conajmniej 3 gry które muszę kupić
- Call of Duty (2013)
- Battlefield 4
- GTA V ( o ile wyjdzie wersja PCtowa )
Do tego wiele graczy pokusi się na nowego Splinter Cell'a, czy m.in. nowy Assasin's Creed
Czy to wg ciebie jest " Mało gier " ? ;>