Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 lutego 2019, 12:00

autor: AlexB

Darmowy weekend z Rainbow Six Siege i zniknięcie Starter Edition

Jutro startuje kolejny darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Popularną taktyczną strzelankę będzie można bezpłatnie testować na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Ponadto nastąpiły istotne zmiany, jeśli chodzi o edycje dostępne w sprzedaży.

Darmowe weekendy z popularną sieciową strzelanką taktyczną Tom Clancy's Rainbow Six: Siege stały się już niemalże tradycją. Kolejny rozpocznie się już jutro na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W jego ramach będzie można bezpłatnie sprawdzić całą zawartość produkcji firmy Ubisoft – wszystkie mapy, tryby gry oraz operatorów. Zainteresowani? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem darmowego weekendu z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege:

  1. PlayStation 4 – start: 14 lutego, godzina 14:00; koniec: 18 lutego, godzina 14:00
  2. PC – start: 14 lutego, godzina 18:00; koniec: 17 lutego, godzina 21:00
  3. Xbox One – start: 14 lutego, godzina 9:00; koniec: 18 lutego, godzina 9:00

Uwaga! Pamiętajcie, że w przypadku PlayStation 4 oraz Xboksa One do zabawy w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege niezbędny jest odpowiedni abonament.

Baza operatorów w Rainbow Six: Siege stale się powiększa. - Darmowy weekend z Rainbow Six Siege i zniknięcie Starter Edition - wiadomość - 2019-02-13
Baza operatorów w Rainbow Six: Siege stale się powiększa.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, należy wejść na tę stronę i z rozwijanej listy wybrać interesującą nas platformę. W przypadku PC oraz PlayStation 4 pliki niezbędne do uruchomienia gry można ściągać już od wczoraj. Na Xboksie One pobieranie zostanie udostępnione w momencie startu testów. Jeśli macie inne pytania dotyczące akcji kliknijcie tutaj.

Jak zwykle, wszystkie postępy poczynione w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do zakupionej edycji. Przy okazji całej akcji, ceny poszczególnych wydań gry zostały obniżone zarówno na Steamie, jak i Uplayu, PlayStation Store oraz Microsoft Store. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj. Podczas zakupów Waszą uwagę może przykuć jeden dość istotny szczegół – z oferty zniknęła Starter Edition. Od tej pory najtańszą wersją tytułu dostępną do kupienia jest Standard Edition, która nie wymaga więcej czasu na odblokowywanie kolejnych bohaterów. Wszyscy posiadacze Starter Edition otrzymali bezpłatne ulepszenie do tego wydania. Ponadto w katalogu znajdują się jeszcze Deluxe Edition ze wszystkimi operatorami z pierwszego roku, Gold Edition, zawierającą dodatkowo przepustkę sezonową na czwarty rok oraz Ultimate Edition, zapewniającą dostęp do wszystkich postaci, które dotąd pojawiły się w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Czwarty rok wsparcia Tom Clancy's Rainbow Six: Siege rozpocznie się operacją Burnt Horizon, która skupi się na australijskich oddziałach specjalnych. Wczoraj pisaliśmy o związanej z nimi nowej mapie. Nadchodzące miesiące, prócz świeżej zawartości, przyniosą również zmiany w cenach starszych operatorów, przez co odblokowywanie ich ma być znacznie łatwiejsze. Więcej na ten i inne tematy związane z przyszłością tytułu usłyszymy 17 lutego podczas transmisji na kanale Twitch.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege