Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2016, 12:50

autor: luckie

Darmowy weekend z Rainbow Six: Siege i ARK: Survival Evolved

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować Rainbow Six: Siege lub ARK: Survival Evolved, teraz jest ku temu znakomita sposobność. Przez cały weekend w oba tytuły można grać za darmo na Steamie, a ich ceny obniżono o 50%.

W ten weekend użytkownicy Steama mogą za darmo bawić się w dwie popularne i wysoko oceniane produkcje: taktyczną strzelankę sieciową Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i sanboksowy symulator przetrwania z dinozaurami ARK: Survival Evolved. Gry będzie można wypróbowywać bezpłatnie do niedzieli. Tradycyjnie, oba tytuły są też dostępne do kupienia z 50-procentową zniżką do godziny 19:00 w poniedziałek. W tym czasie Rainbow Six: Siege można dostać za 19,99 euro (ok. 87 zł), natomiast ARK: Survival Evolved (wczesny dostęp) za 13,99 euro (ok. 61 zł).

Zapowiada się emocjonujący weekend dla fanów taktycznych strzelanin i survivali. - Darmowy weekend z Rainbow Six: Siege i ARK: Survival Evolved - wiadomość - 2016-07-29
Zapowiada się emocjonujący weekend dla fanów taktycznych strzelanin i survivali.

Rainbow Six: Siege to najnowsza odsłona słynnej serii taktycznych FPS-ów od firmy Ubisoft. W odróżnieniu od poprzednich odsłon, skupia się ona głównie na zmaganiach w trybie multiplayer. W rozgrywce uczestniczą dwie kilkuosobowe drużyny graczy: policjanci i przestępcy. Stawką są zwykle zakładnicy przetrzymywani w niewielkich, zamkniętych lokacjach, a starcia sprowadzają się do czyszczenia jednego pomieszczenia po drugim. Nowością jest też zniszczalne środowisko – dzięki dobremu rozpoznaniu otoczenia można zastrzelić wroga przez zamknięte drzwi lub przebić się przez ścianę, by zaskoczyć niczego niespodziewającego się przeciwnika.

  1. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - kompendium wiedzy / FAQ
  2. Recenzja gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Counter-Strike na sterydach
  3. Oficjalna strona gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

ARK: Survival Evolved łączy ze sobą dwie rzeczy, które gracze uwielbiają: survival i dinozaury. Choć produkcja studia Wildcard wciąż znajduje się we Wczesnym Dostępie na Steamie, to zdążyła już zdobyć sporą popularność. W grze zostajemy wrzuceni do otwartego świata opanowanego przez rozmaite dinozaury oraz inne prehistoryczne zwierzęta, które stanowią największe zagrożenie dla gracza, ale mogą też zostać ujarzmione i wykorzystane np. jako środek transportu. Poza tym zadania gracza nie różnią się zbytnio od innych symulatorów przetrwania: przede wszystkim należy gromadzić surowce, zbudować schron, wytwarzać broń itd. Jednocześnie musimy uważać na innych graczy, którzy mogą okazać się równie niebezpieczni co prehistoryczne gady. O najnowszych ogłoszeniach dotyczących gry i dodatków przeczytacie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry ARK: Survival Evolved