Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 13:40

autor: Len

Darmowy weekend z kontami GOLD w Xbox Live

Od dzisiaj do niedzieli wszyscy zarejestrowani użytkownicy usługi Xbox LIVE mogą całkowicie za darmo skorzystać z funkcji na co dzień dostępnych dla posiadaczy konta GOLD. Po zakończeniu akcji Microsoft obiecuje 50% zniżki na abonamenty oraz pakiety punktów.

Koncern Microsoft przygotował niespodziankę dla graczy - już dziś rozpoczyna się akcja „Darmowy weekend z Xbox Live”, która potrwa do najbliższej niedzieli. Właściciele zwykłych kont otrzymają bezpłatny dostęp do pełnych funkcji oraz zasobów, zarezerwowanych dla posiadaczy płatnego abonamentu.

Jak mówi Łukasz Tetkowski z Microsoftu: Użytkownicy, którzy zechcą przedłużyć zabawę w Xbox LIVE po darmowym weekendzie, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty zakupu pakietów GOLD oraz punktów Microsoft Points (środek płatniczy w Xbox LIVE). Promocją objęta jest limitowana ilość pakietów, które szybko znikają ze sklepów, warto więc pospieszyć się z zakupami przed wyczerpaniem zapasów.”

Darmowy weekend z kontami GOLD w Xbox Live - ilustracja #1

Należy w tym momencie nadmienić, że oferta jest dostępna wyłącznie dla użytkowników, których konta zostały zarejestrowane w Polsce. To duże wyróżnienie dla graczy w naszym kraju, którzy jeszcze nie tak dawno byli niedostrzegani przez producentów Xboksa. Akcja zakończy się wraz z niedzielą, jednak pozostanie po niej ślad w postaci 50% zniżki na abonamenty Gold w wersjach na 3 lub 12 miesięcy (będą one kosztowały odpowiednio 44,90 zł i 119,90 zł) oraz pakietów punktów Microsoft Points dostępnych w wersjach 2100 oraz 4200 w sugerowanych cenach detalicznych od 64,90 do 119,90 zł.

Korporacja z Redmond zaciekle dąży do usprawnienia usługi Xbox LIVE oraz zwiększenia przychodów generowanych przez graczy. Niedawno wprowadzono możliwość zarządzania kontem poprzez urządzenia z systemem iOS oraz Windows Phone 7, integrację z serwisem Facebook czy zapisywanie stanów gier na serwerach usługi. Niestety, większość z tych nowości dostępna jest wyłącznie z poziomu płatnego "złotego" konta, które ponadto daje możliwość grania w trybie wieloosobowym przez Internet, czy prowadzenia wideo rozmów. Przez najbliższe 3 dni każdy chętny będzie mógł na własnej skórze przekonać się jak wygląda zabawa z pełnym dostępem do oferowanych funkcji.