Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 lutego 2020, 21:44

autor: "Vergil"

Darmowy weekend z DayZ

Studio Bohemia Interactive rozpoczęło kolejny darmowy weekend z DayZ. Gracze mają czas do poniedziałku, by sprawdzić tę produkcję bez sięgania do portfela. W tym czasie mogą również nabyć ją w niższej cenie, podobnie jak wydane niedawno DLC pod tytułem Livonia.

Być może darmowy weekend z DayZ przekona do tej produkcji graczy, którzy jeszcze nie mieli z nią styczności. - Darmowy weekend z DayZ - wiadomość - 2020-02-13
Być może darmowy weekend z DayZ przekona do tej produkcji graczy, którzy jeszcze nie mieli z nią styczności.

Użytkownicy platformy Steam mogą sprawdzić za darmo grę DayZ. Produkcja doczekała się darmowego weekendu, który dobiegnie końca w poniedziałek 17 lutego, o 19:00 polskiego czasu.

Na tym jednak nie koniec, gdyż w tym okresie z 40-procentową zniżką można nabyć zarówno podstawową wersję gry (która w promocji kosztuje 97,19 zł), jak i pakiet obejmujący „podstawkę” oraz DLC zatytułowane Livonia (do poniedziałku dostępny za 127,96 zł). Sam dodatek także doczekał się przeceny; z 10-procentową zniżką kosztuje 44,99 zł.

  1. DayZ na platformie Steam

Przypomnijmy, że DayZ zadebiutowało w Steam Early Access w grudniu 2013 roku, natomiast premiera wersji 1.0 odbyła się dopiero pięć lat później. W tym czasie tytuł zdążył wspiąć się na wyżyny popularności, z których ostatecznie zaliczył bolesny upadek. Jego pełna wersja zaczęła jednak nadrabiać straty, a w listopadzie 2019 roku mogła się nawet pochwalić średnio 13 tysiącami aktywnych graczy dziennie. Deweloperzy sprawujący pieczę nad tym projektem nie dają też za wygraną; dość powiedzieć, że w grudniu produkcja otrzymała nową mapę inspirowaną Polską.

  1. Oficjalna strona internetowa gry DayZ